Jedność dla dzieci:  nowości czerwca

Jedność dla dzieci: nowości czerwca

Jedność dla dzieci: nowości czerwca

Udostępnij

Wydawnictwo Jedność z Kielc prezentuje serię nowości tytułowych dla najmłodszych. Długa lista książek Jedność dla dzieci przywoła uśmiech na twarzy niejednego młodego czytelnika, a najnowsza książka Joanny Krzyżanek "Pierwsza pomoc nie tylko dla przedszkolaków" to idealna lektura przed wakacyjnym wyjazdem
dla całej rodziny.

Jedność dla dzieci:

 

Wakacje Telepatka i Melepetka

Mądry Telepatek i żywiołowy Melepetek to dwie dzielne myszki. Na co dzień domatorzy, niespodziewanie znajdą się w dalekiej podróży. Wakacje Telepatka i Melepetka to nie tylko wspaniała przygoda, ale też fantastyczna lekcja przyrody.  
Książka nagrodzona w III edycji konkursu „Książka Przyjazna Dziecku” organizowanym przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

więcej...

 

 

 Pierwsza pomoc  nie tylko dla przedszkolaków

Co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi? Jak można pomóc w nagłych wypadkach? Jaki numer telefonu wybrać, gdy stanie się coś złego? Tego dowiecie się z tej wesołej i kolorowej książeczki.
Dwie doskonale znane dzieciom bohaterki – Cecylka Knedelek i gąska Waleria – zapraszają do lektury i zapewniają mnóstwo dobrej zabawy!

więcej...

 

 

Emotikonki

Wesoła zabawa z naklejkami

Oto fantastyczna książka, która proponuje wesołą zabawę z ukochanymi nie tylko przez dzieci emotikonkami. Najmłodsi znajdą w niej wiele ciekawych propozycji, w tym quizy, miejsca do samodzielnego rysowania czy wklejania zdjęć, a przede wszystkim całe mnóstwo sympatycznych i oryginalnych emotikonków, które będą mogły wklejać nie tylko na kartach tej książki, lecz także poza nią.

więcej...

 

Rzymianie. Historia w naklejkach

Starożytny Rzym stanowił centrum najbogatszego i najpotężniejszego imperium, jakie kiedykolwiek istniało! Jego ulice tętniły życiem, pełno na nich było przechodniów i bawiących się dzieci. W tej książce dzieci znajdą wiele historycznych faktów i ciekawostek dotyczących starożytnych Rzymian.
 

więcej...

 

Wikingowie. Historia w naklejkach

Wikingowie byli ludem skandynawskim. Pływali na wielkich łodziach, posiadali ogromne tarcze i długie brody (rzecz jasna tylko mężczyźni!). Odkrywali świat, handlowali i rabowali, gdziekolwiek się pojawili, siali postrach. W tej zabawnej książce dzieci znajdą mnóstwo historycznych faktów i ciekawostek dotyczących odważnych i bezwzględnych wikingów.

więcej...

 

Rycerze. Historia w naklejkach

Średniowiecze to bardzo ciekawa epoka, w której rycerze wyruszali na wojenne wyprawy, a w wolnych chwilach uwalniali księżniczki z wież. Mnisi w zakonach modlili się i przepisywali mądre księgi, królowie ucztowali na swych dworach, a chłopi uprawiali rolę i hodowali zwierzęta.W tej zabawnej książce dzieci znajdą wiele historycznych faktów i ciekawostek dotyczących epoki średniowiecza.

więcej...

 

 Odkrywcy. Historia w naklejkach

Ludzie od zawsze byli odkrywcami. Przodkowie współczesnych ludzi zaczęli odkrywać świat. Nie minęło wiele czasu, gdy dotarli do większości miejsc na naszej planecie! Ciekawe, czy zostało po nich coś jeszcze do odkrycia? W tej zabawnej książce dzieci znajdą mnóstwo historycznych faktów i ciekawostek dotyczących znanych odkrywców.

więcej...

 

Kielce

Przewodnik dla dzieci

Ten wyjątkowy przewodnik po Kielcach został opracowany z myślą o dzieciach. Podążając śladami bohaterów, poznają one, a czasem odkryją na nowo niezwykłe i ważne miejsca, wybrane elementy historii miasta, bogactwa regionu i związane z nim legendy.
Zapraszamy do lektury i odkrywania Kielc.

więcej...

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się