Wydawnictwo Jedność, nowości czerwca 2018

Wydawnictwo Jedność, nowości czerwca 2018

Lato z Jednością - nowości czerwca

Udostępnij

ZapraszamY do zapoznania się z najnowszymi premierami Wydawnictwa JEDNOŚĆ.Wśród wielu ciekawych tytułów pragnę szczególnie zwrócić uwagę na przepiękny album "Watykan", który jest pasjonującą historią powstania niezwykłego kompleksu watykańskiego. Przy okazji w serii "Jedność dla domu" znajdziecie Państwo dwa interesujące tytuły.

Teologia:

 

Watykan. Sztuka, architektura i ceremoniał

Wyjątkowy album, jedyna w swoim rodzaju opowieść o niezwykłym miejscu, ukształtowanym przez ludzki geniusz i wiarę. Pasjonująca historia powstania niezwykłego kompleksu watykańskiego, uzupełniona licznymi przypisami oraz licznymi fotografiami Bazyliki św. Piotra, Pałacu Apostolskiego, a także placu, kolumnady oraz ogrodów watykańskich. Bogata szata edytorska wydania podkreśla zawartą w nim treść.

więcej...

Ojczyznę naszą pobłogosław, Panie. Modlitewnik

Modlitewnik ukazuje się w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Czytelnik znajdzie w nim m.in. wezwania do świętych patronów Polski, biogramy wybranych polskich świętych i błogosławionych, a także modlitwy przez ich wstawiennictwo oraz modlitwy i nabożeństwa za ojczyznę.
więcej...

 

Polska i jej święci
(wyd. 2018)  

„Polska i jej święci”, to publikacja ukazująca sylwetki kilkudziesięciu świętych i błogosławionych „polskich”, choć nie wszyscy byli Polakami. Każdy z nich, natomiast, wywarł ogromny wpływ na to kim jesteśmy dziś, jako wspólnota narodowa. Byli i są nadal patronami i orędownikami Polski.
więcej...

 

Katecheza:

Dziesięć przykazań

(seria: Skarbnica wiary)

Ta książka jest zbiorem opowiastek wprowadzających w głębsze zrozumienie dziesięciu przykazań, które Bóg daje ludziom jako drogę pokoju i sprawiedliwości. Historie te pozwalają przyswoić sobie treść każdego przykazania i dotrzeć do istoty przymierza, jakie Bóg proponuje człowiekowi. Każda z nich kończy się modlitwą inspirowaną konkretnym przykazaniem.
więcej...

 

 

Wierzę
(seria: Skarbnica wiary)

Ta książka dla dzieci jest zbiorem opowiadań pomagających lepiej zrozumieć i zapamiętać prawdy wiary zawarte w „Wierzę w Boga”. Książki z serii Skarbnica Wiary zawierają historie, które pomagają dzieciom zrozumieć bogactwo najważniejszych tekstów chrześcijaństwa i umożliwiają im poznanie prawd wiary oraz po­głębienie pobożności. 

więcej...

 

Różaniec dla dzieci
(seria: Ja też się modlę)

Książka powstała z myślą o animatorach życia liturgicznego w parafiach, o rodzinach, o grupach modlitewnych oraz o dzieciach przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
Seria „Ja też się modlę…” skierowana jest do dzieci w wieku od 5 do 9 lat i zawiera najpiękniejsze modlitwy chrześcijańskiej tradycji.
więcej...

 

 

Jedność dla domu:

Kuracje odchudzające solami Schüßlera. Poradnik zdrowie

Sole Schüβlera pełnią różne funkcje w naszym organizmie. Przyczyniają się między innymi do tego, że tłuszcze, białka i węglowodany są optymalnie rozkładane. Książka zawiera wszelkie informacje ważne dla poszczególnych typów metabolicznych, co pozwala odtruć i oczyścić organizm. Znajdują się w niej przepisy kulinarne oraz opis ćwiczeń wzmacniających i treningu wytrzymałościowego.
więcej...

 

Zapiekanki (seria: 3 składniki /15 minut)   

W jaki sposób szybko przygotować pyszną potrawą z niewielu składników? Z kolejną książką z serii 3 składniki / 15 minut – to proste! W środku znajdziemy przepisy na łatwe do przyrządzenia, pożywne zapiekanki, które w dodatku można zrobić z resztek jedzenia. Zapiekane ryby, mięso, makaron czy ryż smakują inaczej. Warto na nowo odkryć ziemniaczano-serową zapiekankę na winie, endywie zapiekane z szynką czy nadziewane cannelloni i przetestować oryginalne przepisy.

więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się