10. Warszawskie Targi Książki, wydawnictwo JEDNOŚĆ

10. Warszawskie Targi Książki, wydawnictwo JEDNOŚĆ

Jedność zaprasza na 10. Warszawskie Targi Książki - stoisko 229/V

Udostępnij

serdecznie zapraszamy na 10. Warszawskie Targi Książki, które w tym roku odbędą się w dniach 23-25 maja. Czekamy na Państwa na stoisku nr 229/V. Przygotowaliśmy wiele nowości dla naszych czytelników. Do zakupów dodajemy oryginalne prezenty. Nie zabraknie niespodzianek. Poszukiwacze specjalnych okazji będą zachwyceni z powodu superrabatów na wybrane tytuły nawet do 70% rabatu.


Tylko u nas dzieci będą mogły poczuć się jak Leonardo da Vinci! Przez cały czas trwania targów będą mogły pomóc nam w składaniu drewnianych modeli maszyn opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci! A wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Szczegóły na stoisku. Zapraszamy!

W piątek i sobotę zapraszamy na spotkania z panią Joanną Krzyżanek. Porozmawiamy o ortografii, dowiemy się, co zrobić z ortograficznymi bykami oraz wykonamy coś małego w ramach warsztaciku plastycznego. Nie zabraknie też odpowiedzi na pytania co zrobić, gdy ktoś się skaleczy, oparzy czy zakrztusi oraz jak można pomóc w nagłych wypadkach?  

Zabierzcie ze sobą dobry humor i wygodne buty, a pakowne i bajecznie kolorowe torby na zakupy dostaniecie u nas. Lista gorących premier targowych, które musicie poznać przed udaniem się na Warszawskie Targi Książki w mailu poniżej.

Do zobaczenia w Warszawie! 
 
Lucyna Rurarz
Wydawnictwo JEDNOŚĆ
lucyna.rurarz@jednosc.com.pl

 

Premierowo na Tragach

 

Maszyny Leonarda
Niezwykłe wynalazki i tajemnice rękopisów Leonarda da Vinci

Prawdziwa perełka wydawnicza dla wszystkich fanów Leonarda da Vinci w rocznicę 500 lat od jego śmierci, która przypada w tym roku! Dzięki pionierskiej, trwającej kilka lat pracy autorów ( projektantów i grafików) otrzymaliśmy wygenerowane cyfrowo trójwymiarowe rekonstrukcje kilkudziesięciu maszyn i urządzeń, którym Leonardo da Vinci poświęcił lata swej twórczej aktywności.
Dla pasjonatów nauki uzupełnieniem wiedzy zawartej w książce będą drewniane modele maszyn do samodzielnego montażu, opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci, które będzie można kupić na stoisku.
więcej...

 

Helikopter Leonarda da Vinci

Helikopter – model „powietrznej śruby”, jednej z najbardziej kultowych prac Leonarda. Do samodzielnego montażu! Złóż go sam i odkryj tajemnice niezwykłego wynalazku Leonarda da Vinci.

Kolekcja zawiera aż 10 drewnianych modeli maszyn do samodzielnego montażu, opartych o genialne pomysły Leonarda da Vinci tj.: KATAPULTA, CZOŁG, MOST,
HELIKOPTER, SKRZYDŁOWIEC, TREBUSZ, KATAPULTA RZYMSKA, KOŃ TROJAŃSKI, BALISTA, ŻURAW.
więcej...

Jedność dla dzieci

 

Liliana Pędziwiatr
Nie rozmawia się ze słoniem!

Poznajcie Lilianę Pędziwiatr! Liliana ma wyjątkowy dar - rozmawia ze zwierzętami! Ten dar przysparza jej kłopotów, jednak wkrótce dziewczynka odkrywa, jak bardzo może być on pożyteczny. Książka doskonale łączy świat wymyślony z rzeczywistym. Opowiada o relacjach z rówieśnikami – czasem przyjacielskich, a czasem trudnych. To pełna ciepła i mądrości wciągającą literatura dla młodszych nastolatków, bez zbędnych pouczeń odpowiadająca na pytania: jakie wartości są ważne w życiu? jak sobie radzić z innością? jak odnaleźć się w trudnej sytuacji?
W serii znajdziecie aż 4 tytuły o przygodach Liliany!

więcej...

Już w maju w kinach pełnometrażowy film o przygodach Liliany!  Zwiastun obaczcie tu:
https://www.youtube.com/watch?v=B8sBtO6IVcg

Jedność dla domu

 

Tytuł książki

Ta książka to absolutna klasyka kulinarna wydana w najwyższej jakości edytorskiej. Zawiera 1000 najlepszych przepisów kuchni włoskiej, począwszy od przekąsek po desery. To obszerne kompendium kulinarne wzbogacono też o poradnik gotowania krok po kroku.

„Jedno jest pewne! Ze Złotą Łyżką pomysłów ani na obiad i ani na kolację Wam nie zabraknie! A przy okazji łykniecie sporo wiedzy!"
Bartek Kieżun, Krakowski Makaroniarz  

więcej...

 

Zaplanować piękno.
10 skutecznych diet dla kobiet

Poradnik „Zaplanować piękno” jest skierowany do wszystkich kobiet, które mają konkretny cel – przez cały rok chcą się czuć piękne, żyć w zgodzie ze sobą i przede wszystkim cieszyć się dobrym zdrowiem! Książka ta została napisana w taki sposób, by mimo naszego codziennego zabiegania była prostą, praktyczną pomocą w dbaniu o wspaniałą sylwetkę i dobre samopoczucie. 
 

więcej...

 

Zdrowie zaczyna się na talerzu
200 najzdrowszych pokarmów

Zdrowie rzeczywiście zaczyna się na talerzu, a zdrowe odżywianie wcale nie jest trudne! Dzięki tej książce zaczniesz w optymalny sposób łączyć produkty w potrawach i będziesz je bezbłędnie przygotowywać i przechowywać. Nauczysz się również wybierać z oferty sklepów produkty najświeższe i najwyższej jakości, które w cale nie muszą być drogie.

więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się