Jerzy Rostkowski, autor m.in. Podziemi III Rzeszy nie żyje

Jerzy Rostkowski, autor m.in. Podziemi III Rzeszy nie żyje

Jerzy Rostkowski, autor m.in. Podziemi III Rzeszy nie żyje

Udostępnij

Z wielkim żalem zawiadamiam o śmierci  autora związnego z Domem Wydawniczym REBIS i wielkiego gawędziarza Jerzego Rostkowskiego. Jerzy był autorem m.in. "Podziemi III Rzeszy",  świętnej praxcy "Świat Muszkieterów", "Pięknych i niebezpiecznych".

Pozostał smutek i niezrealizowane pomysły...

Jerzy Rostkowski urodził się w 1950 r. w Jeleniej Górze. Jak pisze Tadeusz Kisielewski, jest on „jednym z najwybitniejszych polskich eksploratorów – ludzi, których wiedza, dociekliwość, pasja oraz intuicja badawcza prowadzą nierzadko do odkryć budzących zazdrość zawodowych historyków”. Niestrudzony tropiciel sekretów II wojny światowej oraz ich popularyzator. Uwielbia, jak mówi, „ulotny pył tajemnicy drzemiący na starych dokumentach”. Napisał wiele książek, m.in. Zamek Książ – zapomniana tajemnica, Znikające miasta, Lampy śmierci i Rozkaz – zapomnieć!
 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Kazimierz
ŻEGNAJ PRZYJACIELU ! TO WIELKA STRATA DlA TWYCH CZYTELNIKÓW I PASJONATÓW HISTORII. KTO NAM DOKOŃCZY HISTORIE BOHATERSKICH MUSZKIETERÓW I POLSKICH AGENTEK WYWIADU TAK CENIONYCH PRZEZ MI5 i MI6. WNIOSŁEŚ TAK WIELE KRYTYCZNEGO SPOJRZENIA NA HISTORIĘ TAMTYCH KRWAWYCH A DZIŚ SPOWITYCH MGŁĄ TAJEMNICY DNI.
Kazimierz Prokopczyk

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się