Jesteśmy pełnoletni! – 18. urodziny Gandalf.com.pl

Jesteśmy pełnoletni! – 18. urodziny Gandalf.com.pl

Jesteśmy pełnoletni! – 18. urodziny Gandalf.com.pl

Udostępnij

Marzec 2022 to nie tylko początek wiosny, ale i miesiąc wyjątkowych promocji i wspomnień wśród pracowników i klientów popularnego polskiego e-commerce – Gandalf.com.pl. To właśnie wtedy wspólnie świętujemy 18. urodziny, czyli wchodzimy w dorosłość! Na tę wyjątkową okazję, pozwoliliśmy sobie przedłużyć świętowanie i obchodzić urodziny…cały miesiąc!

Jak Gandalf.com.pl zmienił się przez 18 lat?

Sklep internetowy Gandalf.com.pl został założony w 2004 roku i choć nasz adres zmieniał się kilkukrotnie, to swoją siedzibę mamy nieprzerwanie w Łodzi. Początkowo w swojej ofercie mieliśmy jedynie książki i podręczniki, ale wraz ze wzrostem popularności i oczekiwań naszych klientów, wprowadzaliśmy, stopniowo, do oferty kolejno także inne produkty. I tak z biegiem lat nasz asortyment poszerzył się o gry planszowe, filmy, muzykę i zabawki. A od 2014 roku wprowadziliśmy do oferty także kosmetyki i perfumy. Oczywiście nadal mamy dla Was najlepsze i najciekawsze nowości książkowe i podręcznikowe (i to w najlepszych cenach) i wcale nie zwalniamy! Jesteśmy e-commercem wielobranżowym – z prawdziwego zdarzenia!

Początki Gandalf.com.pl = początki polskiego internetu

Czy pamiętacie jeszcze, jak wyglądał internet w 2004 roku? My tak! “Gandalf.com.pl pamięta właściwie sam początek polskiego internetu. Można powiedzieć, że tak naprawdę rozwijaliśmy się razem z nim. W 2004, kupno książek przez internet było czymś zupełnie wyjątkowym i wręcz luksusowym. A to właśnie my, jako jedni z pierwszych, daliśmy Wam taką możliwość” wspomina Anetta Wilczyńska, prezes Gandalf Sp. z o.o. Gandalf.com.pl był jedną z pierwszych platform e-commerce w Polsce. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez te lata, obserwując rozwój internetu i dorastając razem z nim, jest dziś bezcenne.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się