Ogólnopolska Izba Księgarń
"Ciche przywództwo",  David Rock

"Ciche przywództwo", David Rock

Już 12.02 do księgarń trafi kolejna książka cenionego autora i trenera kadr kierowniczych Davida Rocka pt. "Ciche przywództwo"

Udostępnij

Dlaczego ciche? Bo zdaniem autora  cichy lider to mistrz wydobywania maksimum potencjału z pracowników. Udoskonala jakość ich myślenia, ale zarazem nie mówi co ma pracownik robić . Książka ta proponuje nowe podejście do problemu kierowania ludźmi. Jest przeznaczona do wszystkich  przedstawicieli  kadry zarządzającej, którzy chcą zwiększyć efektywność  pracowników i są gotowi wypróbować w tym celu nowe rozwiązania.

Nie mów ludziom, co mają robić. Pomóż im zmienić sposób myślenia o pracy.

David Rock twierdzi, że skoro ludziom płaci się za myślenie, to świat biznesu powinien się dowiedzieć, jak funkcjonuje mózg. Stworzył nowatorskie podejście, które pomoże zapracowanym dyrektorom, menedżerom i przywódcom zwiększyć efektywność własną oraz podwładnych.

Ten praktyczny poradnik – podzielony na sześć szczegółowo omówionych kroków – pokazuje, jak wprowadzić na stałe zmiany w sposobie myślenia, które znacząco zwiększą wydajność, morale i zadowolenie z pracy. Dodatkowa korzyść z nich jest taka, że przydadzą się także w wychowywaniu nastolatków.

Opinie o książce:

„Ciche przywództwo pomoże ci udoskonalić myślenie innych ludzi, a usprawnienie myślenia to pierwszy i najważniejszy krok do poprawy efektywności”.(Marshall Goldsmith, współautor książki Globalni liderzy)


Kilka słów o autorze:

David Rock jest konsultantem i trenerem kadr kierowniczych, doradcą firm na całym świecie. Jest także autorem książek z zakresu pełnego i twórczego wykorzystania potencjału mózgu w kontekście przywództwa i rozwoju osobistego. Współzałożyciel NeuroLeadership Institute i prezes Results Coaching Systems, organizacji zrzeszającej doradców biznesowych i coachów.

DW REBIS wydał jego książkę Twój mózg w działaniu.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się