"Magia przeznaczenia", Barbara Rybałtowska , Wydawca: Axis Mundi

"Magia przeznaczenia", Barbara Rybałtowska , Wydawca: Axis Mundi

Lutowa premiera w wydawnictwie Axis Mundi: Saga rodzinna w 1 tomie, "Magia przeznaczenia", Barbara Rybałtowska

Udostępnij

Jeśli znacie i cenicie Państwo sagę Barbary Rybałtowskiej "Bez pożegnania" – pokochacie z pewnością jej jednotomową sagę obyczajowo-historyczną, "Magia przeznaczenia".

To historia pewnej rodziny i tworzących ją niezwykłych kobiet, które stają przed wyzwaniami rzucanymi przez los.

Młoda Francuzka przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu śladów swoich przodków i wpada prosto w ramiona przeznaczenia. Opowieść o rodzinie odkrywa przed nią historię Polski z czasu zaborów, Wielkiej Rewolucji Rosyjskiej, przedwojennej Francji, drugiej wojny światowej, współczesnej Polski i Paryża ostatnich dziesięcioleci. Poznając scenerię, w jakiej toczyło się życie jej Prababci, Babci i Mamy sama czuje, że wedle tylko sobie znanych zasad kieruje nią przeznaczenie.

Kilka słów o autorce:
 
Barbara Rybałtowska – aktorka estradowa, piosenkarka, pisarka, a także autorka tekstów (m. in. „Nie było warto" z repertuaru Haliny Kunickiej czy „Sobą być”) i tłumaczka. Napisała kilkanaście powieści, w tym „Sagę” z elementami własnej biografii (Bez pożegnania, Szkoła pod baobabem, Koło graniaste, Mea Culpa, Czas darowany nam, Jak to się skończy, Co to za czasy), wielu przekładów literatury rosyjskiej, oraz kilku biografii (Barbara Brylska w najtrudniejszej roli, Barbara Wrzesińska przed sądem, Iga Cembrzyńska i Andrzej Kondratiuk – sama i w duecie oraz Stefan Rachoń) i dwóch sztuk teatralnych („Próba u Poli Negri” oraz „Fantazyja Rybałtowska” nawiązująca do staropolskiej tradycji Rybałtów).

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się