Już 16.06 do księgarń trafi "Ogród kobiet",  nowa powieść  Carli Montero

Już 16.06 do księgarń trafi "Ogród kobiet", nowa powieść Carli Montero

Już 16.06 do księgarń trafi "Ogród kobiet", nowa powieść Carli Montero, autorki bestsellerowej "Szmaragdowej tablicy"

Udostępnij

Ogród kobiet,  bo o tej powieści mowa, to zaproszenie na wycieczkę po kolorach, zapachach i smakach Morza Śródziemnego. Poprowadzą Was za rękę postaci szczególne, Giovanna i Anice, kobiety bardzo odważne, które odkryją, co jest dla nich w życiu najważniejsze: miłość, przyjaźń i miejsce, które można nazwać domem – napisała do polskich czytelników Carla Montero.

https://www.youtube.com/watch?v=Ps0XS7s4xPo

Czy odkrycie rodzinnych tajemnic może być drogą do szczęścia?

 Nota o książce:

Barcelona, początek XXI wieku. Gianna odnosi sukcesy jako architektka, romansuje z przystojnym aktorem i wkrótce będzie musiała podjąć decyzje, które zaważą na jej życiu. A że nie wszystko układa się tak, jak by sobie życzyła, postanawia wyruszyć do Włoch w poszukiwaniu własnych korzeni. Nawet się nie spodziewa, czym ta podróż się dla niej skończy.

Castelupo, początek XX wieku. Młyn na obrzeżach włoskiego miasteczka jest domem Anice, niezwykłej dziewczyny, która zna się na ziołach i  zaklęciach. Anice kocha ze wzajemnością, ale  kiedy wydaje jej się, że szczęście jest w zasięgu ręki, wybucha wojna.

Dwie kobiety, dwa pokolenia, dwa punkty na mapie – oto splątana historia rodziny Verelli i odkrywania tego, co w życiu najważniejsze: miłości, przyjaźni i miejsca, które nazywamy domem.

Kilka słów o autorce:

Carla Montero, hiszpańska pisarka,  jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie, od zawsze jednak uwielbiała pisać. Jej debiutancka powieść Wiedeńska gra otrzymała nagrodę Círculo de Lectores; Szmaragdowa Tablica została bestsellerem także w Polsce – oprócz nich REBIS opublikował również  powieści Montero Złota skóra  i Zimowy wiatr na twojej twarzy. Pisarzem  jest też brat Carli – Luis Montero Manglano, autor wydanej przez REBIS trylogii „Poszukiwacze”.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się