Katalog Inicjatyw Czytelniczych - baza w nowej odsłonie!

Katalog Inicjatyw Czytelniczych - baza w nowej odsłonie!

Katalog Inicjatyw Czytelniczych - baza w nowej odsłonie!

Udostępnij

KIC to internetowa, ogólnodostępna baza podstawowych danych o najważniejszych odbywających się cyklicznie inicjatywach proczytelniczych w Polsce, stworzona przez Polską Izbę Książki, dofinansowana ze środków Ministra Kultury w ramach programu „Rozwój sektorów kreatywnych.

W katalogu dostępna jest wyszukiwarka oraz mapa rozmieszczenia dostępnych w bazie wydarzeń. Do 30 stycznia w bazie zarejestrowano 213 inicjatyw i 352 realizacje, które odbyły się w roku 2019.

Baza dostępna jest pod adresem: https://kic.pik.org.pl/. Cały czas jest uzupełniana, wpisów mogą dokonywać również sami organizatorzy inicjatyw czytelniczych, wystarczy się zarejestrować. Ważne, aby realizowane przez nich wydarzenie miało charakter cykliczny. Obecnie uwidoczniona jest baza roku 2019. Na bieżąco zbierane będą informacje i dane o realizacjach tego roku.

Zapraszamy Państwa do korzystania z KIC! Wszelkie uwagi dotyczące rozwijającej się bazy chętnie weźmiemy pod uwagę. Prosimy pisać w tej sprawie na adres biura PIK: biuro@pik.org.pl

Raport z realizacji zadania "Badanie inicjatyw wspierających czytelnictwo w Polsce: baza danych". Analiza wyników badania opinii w 2019 r. (aut. dr Paweł Kuczyński) dostępna jest: tutaj


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się