Ogólnopolska Izba Księgarń
9. Warszawskie Targi Książki 2018,  katalog on-line

9. Warszawskie Targi Książki 2018, katalog on-line

Katalog Książek Warszawskich Targów Książek OnLine

Udostępnij

Dostępny OnLine Katalog Książek 9. Warszawskich Targów Książki to kolejna odsłona wspólnego projektu Biblioteki Publicznej m. st. Warszawy Biblioteki Głównej woj. Mazowieckiego (twórcy Bazy LibriKo) i firmy Murator EXPO (organizatora wykonawczego Warszawskich Targów Książki).

Katalog Książek WTK OnLine zbudowany w oparciu o bazę LibriKo, zawiera informacje o publikacjach wydawnictw wydanych po 2014 roku prezentujących swoją ofertę na WTK. Daje możliwość przeszukiwania zbiorów według różnych kryteriów np. autor, tytuł, wydawca etc. Przykładowo, znając tytuł książki, z pomocą katalogu odnajdziemy wydawcę i jego lokalizację na Targach.

Liczymy, że Katalog ułatwi zapoznanie się z ofertą wydawców i dotarcie do stoisk, na których znajdują się poszukiwane pozycje. Z Katalogu Książek WTK OnLine można korzystać na terenie WTK w punktach Informacji Targowej oraz OnLine pod adresem wtk.libriko.pl.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się