Biblioteka Słó - Wtedy W Lonszscu
9. Warszawskie Targi Książki 2018, gość honorowy: Francja

9. Warszawskie Targi Książki 2018, gość honorowy: Francja

Program Francji na 9. Warszawskich Targach Książki

Udostępnij

Zachęcamy do udziału w programie Francji - Partnera Specjalnego WTK w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i zakończenia I wojny światowej.

                           

 

Książki po francusku będą do nabycia w księgarni Międzynarodowego Biura Wydawców Francuskich (BIEF): ok. 1.000 nowości, we wszystkich dziedzinach: powieści, eseje, dokumenty,poradniki, albumy, książki dla dzieci i młodzieży, komiks… (stoisko francuskie: 99/D11). Instytut Francuski w Polsce, przy wsparciu Orange Polska, Carrefour Polska i Mission du Centenaire zapraszają ponadto do obejrzenia, prezentowanej na stoisku francuskim, wystawy „Przyjaźń polsko-francuska i niepodległość Polski”. Na spotkania z czytelnikami w ramach Targów czekać będą francuscy i francuskojęzycznymi autorzy. Będzie też pokaz filmu Adama dla dzieci (od 11 lat) i ich rodzin. To adaptacja komiksu autorstwa Juliena Lilti i Simona Rouby nagrodzona na prestiżowym festiwalu filmów animowanych w Annecy w 2016 roku i nominowana do nagrody Cezara francuskiej Akademii Filmowej  w kategorii Najlepszy Film Animowany (piątek, 18 maja o godz. 10:30, miejsce: sala kinowa, poziom -1, poniżej Biznes Klubu).

Więcej szczegółów o programie Francji – Partnera Specjalnego WTK


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się