Kicia Kocia - 5000 książek trafi do szpitali

Kicia Kocia - 5000 książek trafi do szpitali

Kicia Kocia - 5000 książek trafi do szpitali

Udostępnij

Medias Rodzina to wydawnictwo mające w swojej ofercie dziecięce publikacje. Pragnie, by wartościowe i atrakcyjne dla najmłodszych książki docierały do jak najszerszej grupy małych czytelników.

 

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Fundacją Zaczytani.org, której przekazaliśmy aż 5000 egzemplarzy książki „Kicia Kocia jest chora Anity Głowińskiej.

Za sprawą działań Fundacji jeden z tomików najbardziej poczytnej serii dla dzieci zostanie rozesłany do szpitali, by umilać maluchom czas w Zaczytanych Bibliotekach. Docelowo książeczki trafią do ponad 400 szpitali, placówek medycznych, opiekuńczych i pomocowych oraz do wolontariuszy prowadzących zajęcia z bajkoterapii.
Bardzo cię cieszymy, że mogliśmy dołączyć do tak fantastycznej inicjatywy i wesprzeć maluchy w walce z chorobą!

FUNDACJA ZACZYTANI.ORG

Fundacja od 2013 roku promuje zaangażowane czytelnictwo, zajmuje się edukacją społeczną i zwiększaniem dostępu do literatury. W swoich działaniach łączy środowiska artystyczne, naukowe oraz biznesowe, tworząc projekty rozwoju społecznego. Swoimi przedsięwzięciami wspiera pacjentów szpitali, podopiecznych placówek pomocowych oraz inspiruje mieszkańców miast.

 

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA

Wydawca książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych i poradników działający na rynku wydawniczym od 29 lat. Wśród oferty wydawniczej szczególne miejsce zajmują bestsellerowe serie Jak mówić, żeby dzieci na słuchały…,Harry Potter, Igrzyska śmierci, Opowieści z Narnii oraz tytuły popularno-naukowe, jak „Inteligencja emocjonalna”, „Pułapki myślenia” czy „Factfulness”.

Najpopularniejsze tytuły dla dzieci to opowiadania o Kici Koci, Panu Kuleczce, Pettsonie i Findusie oraz Krowie Matyldzie. Uznaniem cieszy się też klasyka literatury dziecięcej w nowych przekładach i szatach graficznych, a w serii beletrystyki dla dorosłych Gorzka Czekolada ukazały się m.in. kryminały Nele Neuhaus, Dominika Dána, „Służące” Kathryn Stockett czy „Córka Króla Moczarów” Karen Dionne.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się