Kim są najlepsi influencerzy książkowi 2022

Kim są najlepsi influencerzy książkowi 2022

Kim są najlepsi influencerzy książkowi 2022

Udostępnij

Już po raz piąty serwis Granice.pl pragnie uhonorować twórców internetowych promujących czytelnictwo: blogerów, booktuberów, bookstagramerów i wszystkich, którzy przyczyniają się do promocji literatury w sieci. Tak jak przed laty, także i w tym roku zachęcamy wszystkich czytelników, blogerów, pisarzy i wydawców do przesyłania własnych propozycji ulubionych twórców, którzy powinni znaleźć się w naszym zestawieniu.

W 2018 roku po raz pierwszy serwis Granice.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Blogera przygotował zestawienie, w którym wyróżnił najpopularniejszych i najważniejszych twórców internetowych, aktywnie wspierających w sieci promocję literatury. Od tego momentu co roku – dokładnie 31 sierpnia – na naszych łamach odnaleźć można nie tylko najpopularniejszych, ale także najaktywniejszych twórców minionego roku, którzy wsparli książkową część internetu.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tym roku redakcja serwisu Granice.pl zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do pomocy w wyborze najlepszych twórców internetowych promujących literaturę. Zachęcamy do zapoznania się z influencerami wyróżnionymi w ubiegłym roku, a już teraz zgłaszać można propozycje własnych twórców książkowych zasługujących na miano literackiego influencera roku.

Do zestawienia zgłosić można każdego, kto aktywnie promuje literaturę w sieci: blogerów, YouTuberów, Instagramerów, podcasterów czy TikTokerów. Spośród nadesłanych zgłoszeń redakcja serwisu wybierze twórców, których następnie zaprezentuje na liście najciekawszych blogów książkowych 2022 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: pobarski@granice.pl lub zgłosić w formularzu online dostępnym łamach serwisu: https://www.granice.pl/news/blogerzy-ksiazkowi-2022-zgloszenia/17852. Termin zgłoszeń mija 24 sierpnia 2022 roku

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się