Kolejna propozycja w serii Wehikuł czasu

Kolejna propozycja w serii Wehikuł czasu

Kolejna propozycja w serii Wehikuł czasu

Udostępnij

7 marca trafi do księgarń powieść Isaaca Asimova "Równi bogom". To najnowsza propozycja w serii Wehikuł czasu.

Nota o książce:

W XXII wieku Ziemia korzysta z niewyczerpanego, darmowego źródła energii, które pozostaje tajemnicą dla naukowców – wymiany materii z wszechświatem równoległym, zainicjowanej przez istoty pozaziemskie. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest bezpieczne. Słońce może się zmienić w supernową, co oczywiście zniszczy Ziemię. Prawdę znają tylko nieliczni – naukowiec potępiany przez społeczność, zbuntowany obcy z umierającej planety, urodzona na Księżycu kobieta, która wyczuwa zbliżającą się zagładę Słońca. Czy ktoś potraktuje poważnie ostrzeżenia takich outsiderów? Czy uda się zapobiec katastrofie?     

 Kilka słów o autorze:

Isaac Asimov (1920–1992) – jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych autorów science fiction wszech czasów. Był autorem i redaktorem ponad 500 książek, głównie SF i popularnonaukowych, ale także fantasy, kryminałów czy zbiorów dowcipów. Napisał m.in. epokowe cykle „Fundacja”, „Roboty” i „Imperium Galaktyczne” (opublikowane przez Dom Wydawniczy REBIS). Zdobył sześć nagród Hugo i dwie nagrody Nebula. W 1987 roku otrzymał tytuł Wielkiego Mistrza przyznawany przez Stowarzyszenie Amerykańskich Pisarzy Science Fiction.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się