Jedność - Wakacje z książkami
Komunikat Zarządu WN PWN SA

Komunikat Zarządu WN PWN SA

Komunikat Zarządu WN PWN SA

Udostępnij

W ostatnich miesiącach, w ramach przekształcania Grupy PWN i przystosowywania jej do wymogów nowej ery cyfrowej, zdecydowaliśmy się zrewidować strukturę organizacyjną i strukturę zarządu. Pan Andrzej Nadolski uznał, że transformacja ta wymaga nowego sposobu myślenia i nowego podejścia biznesowego. Dlatego też zgodził się z Radą Nadzorczą, że czas na zmianę i po 21 latach pracy dla PWN odejdzie ze stanowiska prezesa, czym otworzy przestrzeń dla realizacji nowych pomysłów. 31 sierpnia 2020 r. jest ostatnim dniem pracy Pana Andrzeja w naszym zespole

Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Andrzejowi Nadolskiemu za wieloletnią pracę na rzecz PWN i zapewnić, że ogromnie doceniamy jego zaangażowanie w realizację tego niezwykle trudnego zadania, jakim jest zarządzanie tak złożoną grupą kapitałową jak Grupa PWN. Dziękujemy za doświadczenie biznesowe, z którego mogliśmy wiele razy korzystać, za wysokiej klasy kompetencje menadżerskie, które niejednokrotnie pomagały nam w rozpoznawaniu obszarów wymagających zmiany, za umiejętności wytyczania nowych kierunków i nowych szans rozwoju. Dziękujemy za czas i wysiłek poświęcony PWN i prosimy Pana Andrzeja o przyjęcie wyrazów uznania dla jego wkładu w rozwój Grupy PWN oraz życzenia realizacji nowych planów i wyzwań zawodowych.

Obecnie Zarząd PWN wdraża zaktualizowany plan biznesowy, którego celem jest dalszy rozwój firmy. W dłuższej perspektywie chcemy umacniać pozycję PWN jako wiodącego podmiotu na rynku wydawniczym i dystrybucyjnym. Dziękujemy Państwu za to, że ze zrozumieniem podchodzą Państwo do zmian zachodzących w naszej firmie. Priorytetem w działaniach pozostaje jakość relacji z naszymi partnerami biznesowymi. Dzięki Wam możemy realizować naszą misję dostarczania wiarygodnej wiedzy i innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych oraz wspierać rozwój czytelnictwa książek w Polsce.

Zarząd WN PWN SA


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się