BookBook, Dorota Rostkowska, dyrektor handlowy

BookBook, Dorota Rostkowska, dyrektor handlowy

Komunikat - zmiany personalne w księgarniach BookBook

Udostępnij

Mamy przyjemność poinformować, że z początkiem czerwca 2018 r. do zespołu BookBook/Przedsiębiorstwo Dom Książki Sp. z o.o. dołączy Pani Dorota Rostkowska, uznana postać branży księgarskiej, która obejmie stanowisko Dyrektora Handlowego.

Przez ostatnich 18 lat Dorota Rostkowska związana była z firmą OSDW Azymut Sp. z o.o., w różnych okresach czasu pełniąc w niej funkcje dyrektora handlowego, dyrektora ds. dystrybucji, szefowej działu bibliotek, szefowej działu marketingu i promocji oraz szefowej działu rozliczeń z wydawcami. W tym czasie pełniła również funkcje członka zarządu OSDW Azymut, Domu Wydawniczego PWN, Księgarni PWN, oraz spółki iFormat. Wcześniej, w latach 90. zajmowała w firmie „Centrum" Sp. z o.o. stanowisko dyrektora działu handlowego i sprzedaży, a następnie kierowała biurem handlowym „KWADRO" Sp. z o.o. prowadzącym sprawy handlowe dla 5 największych hurtowni księgarskich w Polsce – Liber, Omega, Kalambur, Kwadro i Kwadro-tech.

 Z końcem czerwca nasze szeregi opuszcza Paweł Pakuła po ponad dwuletnim okresie zarządzania Działem Handlowym ze znaczącym wkładem w rozwój firmy. Paweł pomógł nam przejść przez trudny okres związany ze zmianą mixu produktowego i brakiem podręczników szkolnych. Pawłowi  udało się dostosować  produkt do wymogów lokalnego rynku, rozwinąć relacje z dostawcami, poprawić warunki handlowe, zdywersyfikować naszą ofertę. Ale Paweł  to także dobry, lojalny kolega, którego poczucie humoru sprawiało, że  praca z Tobą była prawdziwą przyjemnością.  

Za to wszystko składamy serdeczne podziękowanie, wykonałeś dla naszej firmy kawał dobrej roboty.

W imieniu Zarządu Przedsiębiorstwa Dom Książki Sp. z o.o.

Kristof Zorde


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się