Komunikat: zmiany w składzie Zarządu OSDW Azymut

Komunikat: zmiany w składzie Zarządu OSDW Azymut

Komunikat: zmiany w składzie Zarządu OSDW Azymut

Udostępnij

Zarząd OSDW Azymut informuje, że Pani Dorota Bachman, pełniąca funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora ds. Handlu i Rozwoju Biznesu w Azymucie, zdecydowała się z dniem 18 lutego opuścić Grupę PWN. Jej decyzja podyktowana jest zamiarem realizacji innych projektów biznesowych. Osobą, która ją zastąpi na stanowisku Członka Zarządu w Azymucie jest Pan Michał Wachnicki, Prezes Zarządu i Dyrektor Sprzedaży Detalicznej w Ravelo.

Pani Dorota Bachman pracowała w Grupie PWN od sierpnia 2014 r. - najpierw w Ravelo, gdzie jako Prezes Zarządu odpowiadała za rozwój e-commerce, a następnie, od września 2018 r. w strukturach OSDW Azymut - początkowo jako Prokurent i Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu, a następnie w randze Członka Zarządu i Dyrektora ds. Handlu, odpowiedzialnego za sprzedaż, zakupy oraz rozwój nowych projektów i marketingu.
Chcielibyśmy jej za to bardzo gorąco podziękować i życzyć wszelkiej pomyślności w realizacji dalszych planów zawodowych.


Zarząd OSDW Azymut


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się