Konkurs ACADEMIA 2023 na najlepszą książkę akademicką i naukową

Konkurs ACADEMIA 2023 na najlepszą książkę akademicką i naukową

Konkurs ACADEMIA 2023 na najlepszą książkę akademicką i naukową

Udostępnij

Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej oraz Fundacja Historia i Kultura zapraszają wydawców do udziału w 16. edycji konkursu na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA 2023. 

Konkurs towarzyszy Międzynarodowym Targom Książki w Warszawie, które odbędą się w dniach 25-28 maja 2023 roku na Placu Defilad i w Pałacu Kultury i Nauki. Celem organizatorów jest wyróżnienie i promocja wydawców najlepszych publikacji akademickich i naukowych, które ukazały się na rynku w roku 2022 (niezgłoszone do Konkursu ACADEMIA 2022) oraz w 2023 (przed upływem terminu nadsyłania zgłoszeń do Konkursu).

Do konkursu mogą przystąpić wszyscy polscy wydawcy, którzy publikują książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie, serie wydawnicze wydane w formie tradycyjnej książki drukowanej. Zgłoszenia są przyjmowane do 7 kwietnia 2023 roku.

Wydawcy, którzy są wystawcami Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie 2023, mogą zgłosić do Konkursu do 5 publikacji bez opłat. Za każdą kolejną publikację zgłoszoną do Konkursu obowiązuje opłata 120 zł + VAT. Wydawcy, którzy nie są wystawcami Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie 2023, zobowiązani są uiścić opłatę w wysokości 120 zł + VAT za każdą zgłoszoną publikację.

Laureatów konkursu poznamy drugiego dnia Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie, czyli 26 maja 2023 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy można znaleźć TUTAJ. Dodatkowych informacji na temat konkursu udziela pani Małgorzata Kanownik (tel. 505 245 837, e-mail: program@historiaikultura.pl).

źródło: Fundacja Historia i Kultura


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się