Konkurs MFK na opowiadanie kryminalne

Konkurs MFK na opowiadanie kryminalne

Konkurs MFK na opowiadanie kryminalne

Udostępnij

Miasto Wrocław i Wydawnictwo EMG zapraszają do udziału w XII edycji konkursu literackiego na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne z Wrocławiem w tle (lub szkic takiego opowiadania). Nagrodą jest udział w Kryminalnych Warsztatach Literackich, które odbędą się we Wrocławiu w dniach 28-30 maja 2020, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2020.

Termin zgłoszeń mija 31 marca 2020 roku. Spośród autorów wszystkich nadesłanych prac jury złożone z przedstawicieli Wydawnictwa EMG oraz Biura Promocji Urzędu Miasta we Wrocławiu wyłoni maksymalnie 21 osób, które wezmą udział w Kryminalnych Warsztatach Literackich.

Celem warsztatów jest opracowanie zakwalifikowanych opowiadań lub szkiców opowiadań w taki sposób, by nadawały się do druku. Organizatorzy pokrywają koszty pobytu zwycięzców. Listę zakwalifikowanych uczestników poznamy do 30 kwietnia 2020.

Warsztaty, podobnie jak w poprzednich latach, będą składać się z części ćwiczeniowej oraz wykładów. Zwycięzcy zostaną podzieleni na trzy grupy, każda z nich będzie pracować pod opieką jednego z trzech trenerów: Marty Guzowskiej, Roberta Małeckiego oraz Marcina Wrońskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zaakceptować regulamin konkursu.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się