Oficyna Wydawnicza IMPULS

Oficyna Wydawnicza IMPULS

Konkurs świąteczny z Oficyną Wydawniczą IMPULS

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl, zespół Fundacji Laboratorium Kultury Książki Libroskop oraz Oficyna Wydawnicza IMPULS zapraszają do wzięcia udziału w konkursie poświęconym już ponad dwudziestoośmioletniej działalności krakowskiego wydawnictwa.

Oficyna Wydawnicza Impuls to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia oferująca publikacje z zakresu nauk społecznych; psychologii, pedagogiki, socjologii, filozofii, a także: poradniki dla rodziców i nauczycieli, publikacji muzycznych, szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, wczesnoszkolnej, resocjalizacji, alternatywnych dziedzin edukacji akademickiej: gerontologia, arteterapia, biblioterapia, dogoterapia.

Oficyna publikuje książki tradycyjne oraz elektroniczne w formacie ebook (ibuk). Ponadto oferuje kompleksowy cykl wydawniczy obejmujący: skład komputerowy, projekty graficzne i wizualne, opracowanie typograficzne i plastyczne publikacji, wielostopniową redakcję i korektę książek, druk i oprawę oraz archiwizowanie.
            
Wydawnictwo posiada własny dział wysyłkowy, prowadzący bazy adresowe instytucji i osób prywatnych zainteresowanych naszymi książkami. Zamówienia są realizowane na bieżąco. Na rynku wydawniczym "Impuls" współpracuje z tymi hurtowniami i księgarniami, które są w stanie dotrzymywać umów kupna-sprzedaży i respektują prawa obrotu gospodarczego. Z aktualną ofertą wydawnictwa można zapoznać się na łamach "Notesu Wydawniczego", "Magazynie Literackim Książki", „Wydawcy”, „Nowe Książki” oraz w wielu innych publikacjach prasowych oraz licznych stronach internetowych, a także poprzez bezpłatne katalogi czy podczas spotkań autorskich, konferencji i targów naukowych.

To tylko kilka zdań, które charakteryzują bogatą działalność i profil wydawniczy krakowskiej Oficyny Wydawniczej IMPULS. Oficyna i Portal Księgarski ogłaszają konkurs świąteczny, w którym nagrodą jest "specjalne świąteczne paczki z publikacjami naukowymi".

Pytania konkursowe:

 
1. Jak brzmiała pierwsza nazwa wydawnictwa?

2. Ile serii wydaje OW IMPULS? I która jest według Państwa ich "sztandarową" serią?
3. Jakie nagrody otrzymały publikacje OW IMPULS. Wymień trzy najważniejsze?
4. Podaj, ile książek wydano w serii reprintów "Przywrócić pamięć"; jakim tytułem ją zainaugurowano, a jaki tytuł wydano ostatnio?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 14 grudnia 2018 na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując "Konkurs świąteczny z Oficyną Wydawniczą IMPULS". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. OW IMPULS przygotowała na nagrody 5 paczek liczących po 10 książek naukowych. Jest o co walczyć!

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl i Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop informują  o rozstrzygnięciu świątecznego konkursu z  Oficyną Wydawniczą IMPULS . Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęły 68 odpowiedzi, w tym 63 prawidłowe. 

Jury wylosowało z pośród nich 5 zwycięskich osób o następujących mailach:

1. afoch@poczta.onet.pl
2. roger_111@o2.pl
3. a fava@o2.pl
4.justyna.s@interia.eu
5. mar071088@o2.pl


Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody książkowe zwycięzcom prześle Oficyna Wydawnicza IMPULS. Będą to zestawy specjalnie przygotowanych książek naukowych i popularnonaukowych.

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się