"Czas jest skarbem. 24 zasady zarządzania czasem", Jim Mucy

"Czas jest skarbem. 24 zasady zarządzania czasem", Jim Mucy

Konkurs z audiobookiem "Czas to skarb"

Udostępnij

Fundacja Libroskop, redkacja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz wydawnictwo Studio Emka zapraszają Państwa do wzięcia udziału w pierwszym tegorocznym konkursie związanym z audiobookiem i książką "Czas to skarb" autorstwa Jima Muncy.

Tempora non surgunt, si cecidere simul  „Czas, gdy raz minął, już nie wraca”

„Największym wyzwaniem, przed jakim stoją ludzie wchodzący do biznesu, jest gospodarowanie czasem” – stwierdza Jim Muncy w swojej książce. Nie potrafią oni sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed nimi czas, bo nie znają podstaw, jak nim zarządzać.

Czas jest ograniczony, a wszystko, co robimy, pozbawia nas pewnej jego ilości. Aby zyskać biegłość w jakiejś dziedzinie, najpierw musimy nauczyć się panować nad czasem. Tak aby stał się naszym sługą, a nie panem.

Wielki koszykarz, LeBron James zapytany, co jest najtrudniejsze w dążeniu do mistrzostwa NBA, odparł: „Codziennie od nowa musimy uświadamiać sobie, że nie wolno nam zmarnować dnia”. Czy możemy zyskać pewność, że nie straciliśmy dnia? Owszem, dzięki uczeniu się podstawowych zasad zarządzania czasem i stosowaniu ich w praktyce.

Jak poświęcać czas na rzeczy naprawdę ważne? Jak skoncentrować się na organizowaniu naszej codziennej aktywności? W jaki sposób zarządzać swoim czasem szybko i efektywnie? Nasze myślenie o przyszłości to rywalizacja o czas, jaki mamy do dyspozycji. Jim Muncy proponuje nam wizję, koncentrację, szybkość i moc. Oto konstruktywne zarządzanie czasem!

Czas to skarb jest lekturą obowiązkową wszystkich, którzy pragną lepiej gospodarować czasem i dzięki temu żyć pełnią życia, jak uczył wielki klasyk Norman V. Peale.

Kilak słów o autorze:

Jim Muncy ‒ profesor marketingu w Kolegium Biznesu imienia Harleya Langdale’a na uniwersytecie stanowym w Valdoście w Georgii. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.jimmuncy.com.

Audiobook dostępny od 23.01.2018 r.

Czyta Tomasz Kućma

 

Oto pytania konkursowe:

1. Ile zasad związanych z czasem wymienia Muncy w książce i których zaleca nauczyć się na pamięć?

2. Która z 24 zasad jest wg. Muncy'ego najważniejsza w planowaniu naszego czasu?

3. Podaj popularne polskie przysłowie związane z czasem, które kojarzy ci się z książką Muncy'ego?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 10 lutego 2018 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując "Konkurs z  audiobookiem "Cza to skarb". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną  nagrodzone  egzemplarzami audiobooka Jima Muncy "Czas to skarb.24 zasady zarządzania czasem".


Redakcja Portalu księgarskiego i Fundacji Libroskop ogłasza wyniki konkursu z  audiobookiem "Czas to skarb" wydawnictwa Studio EMKA. 
Redakcyjne  jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło  27 odpowiedzi, w tym 24 prawidłowe.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osoby, o następujących mailach:

1. glominika@o2.pl
2.davidoff5@onet.eu
3. sonia.sniatala@gmail.com

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody książkowe prześle Państwu wydawnictwo Studio EMKA

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się