Konkurs z debiutem Karoliny Winiarskiej "Następnym razem"

Konkurs z debiutem Karoliny Winiarskiej "Następnym razem"

Konkurs z debiutem Karoliny Winiarskiej "Następnym razem"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop oraz wydawnictwo Szósty zmysł zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym debiutowi Karoliny Winiarskiej pt. "Następnym razem".

Nota o książce:

Ile razy można nie dostrzec miłości zanim będzie za późno?
Poruszająca opowieść o życiu oraz miłości, która nie przemija - idealna na zimowe wieczory pod kocem, z kubkiem ulubionej herbaty.
Tego debiutu nie możesz przegapić!
Pod włoskim słońcem, między Olgą a Michałem zrodziło się uczucie. Po powrocie do Polski ich kontakt się urywa. Jednak żadne z nich nie wymazało tego drugiego z pamięci. Kilka lat później, jako dorośli ludzie, próbują zbudować nowe związki, chcąc zapomnieć o przeszłości i nie wracać do tego, co ich łączyło. Mimo to wciąż o sobie myślą i tęsknią.
Czy Olga i Michał odważą się pójść za głosem serca?
I czy pierwsza miłość może przetrwać próbę czasu?
Następnym razem to historia o sile pierwszej miłości, która nigdy nie daje o sobie zapomnieć.

Opinie o książce:

Debiut Karoliny Winiarskiej to jedna z tych słodko-gorzkich historii miłosnych, które wciągają od pierwszej strony. Oldze i Michałowi nie da się nie kibicować. Uczucie, które narodziło się w bajecznych okolicznościach włoskiego Rimini, trwa latami, nawet gdy są z dala od siebie. Następnym razem przyprawi was o szybsze bicie serca, a nawet wyciśnie łzy. Kac gwarantowany! (Anna Bellon, pisarka)

Po wielu nieudanych debiutach, które czytałam, podeszłam do tej książki ostrożnie, jednak Następnym razem wciągnęło mnie od pierwszych stron. Karolina Winiarska wykazała się nie tylko świetnym stylem, ale również potrafi wzbudzić w czytelniku wiele emocji. Miejsca, do których nas zabiera, historia, którą nam przedstawia, to wszystko sprawiło, że się zakochałam w tej książce. Must have tej jesieni!(Dominika Szałomska)

Pytania konkursowe:

1. Kiedy zrodziło się uczucie między Olgą a Michałem, i w jakich okolicznościach?

2. Skąd autorka czerpała inspirację do napisania tej książki?

3. Czy według Was pierwsza miłośc ma szansę przetrwać prółbę czasu, uzasadnijcie to ?Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 27 grudnia 2019 na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując "Konkurs z debiutem Karoliny Winiarskiej "Następnym razem". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone książkami Katoliny Winiarsakiej pt. "Następnym razem".

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl i Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop informują o zakończeniu konkursu z debiutem Karoliny Winiarskiej "Następnym razem". Na konkurs napłynęlo  42 odpowiedzi w tym 39 prawidłowe. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. kate1507@o2.pl

2. katarzyna.cinnamonelf@gmail.com

3. magda-17_17@o2.pl


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop  


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Cinnamonelf
Witam,cieszę się, że wygrałam!! Dziękuję bardzo! Kiedy można spodziewać się wysyłki?
Mumomu
Czy są już wyniki konkursu?

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się