"Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem",

"Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem",

Konkurs z książką "Fish"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl, Fundacja Laboratoroium Kulrturyb Książki Libroskop oraz wydawnictwo Studio Emka zapraszają do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym dotyczącym książki autorstwa Stephena C. Lundina, Harry Paula, Johna Christensen'a pt. "Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem". 

FISH! to mądra, alegoryczna opowieść, ucząca, jak zmienić życiowe nastawienie, by móc wreszcie znajdować w pracy zadowolenie, a w życiu spokój i radość.
Nowe wydanie zostało wzbogacone ciekawymi historiami i dodatkowymi inspirującymi materiałami.

FISH! skrywa ogromny ładunek inspiracji i ponadczasowej mądrości, które można wykorzystać w każdej branży i na dowolnym stanowisku. Jest to jedna z najpopularniejszych książek wszech czasów w kategorii publikacji o charakterze biznesowym. Ludzie pracujący w organizacjach rozsianych po całym świecie stosują zawarte tu praktyczne wnioski, by lepiej służyć klientom, zdobywać zaufanie, poprawiać współpracę w zespołach, skuteczniej kierować podwładnymi i zwiększać ich zadowolenie z wykonywanej pracy. Każdy może też wykorzystać przedstawione tu pomysły i inspiracje, by wypełnić swoje życie sensem i poczuciem celu.

Bez względu na to, jak przedstawia się Twoja sytuacja życiowa, FISH! pomoże Ci odkryć drzemiącą w Tobie siłę pozwalającą zmieniać świat na lepsze.

Opinie o ksiażce:

Kiedy rozpalasz naturalną pasję w ludziach, aby mądrze i skutecznie mogli służyć innym czerpiąc z tego radość i satysfakcję, można osiągnąć niesamowite wyniki. W Zappos z całego serca wierzymy w tę prawidłowość, a filozofia FISH! znakomicie wpisuje się w mentalność nas wszystkich”.
- Tony Hsieh, dyrektor generalny Zappos.com.

 To jedna z tych opowieści, w których nie ma ani krzty przesady, choć mowa tu o rybach. Ta pełna optymizmu książka uzmysławia nam, jak zmiana własnego nastawienia pozwala cieszyć się życiem i pracą. Daj się złowić, a nie pożałujesz!”
- Spencer Johnson, autor bestsellerowej książki „Kto zabrał mój ser?”

 „Pracownicy uśmiechają się, ponieważ chcą to robić, a nie dlatego, że mają taki obowiązek. Zadowolenie wynikające z tego prostego faktu sprawia, że nowe wydanie książki FISH! powinno być obowiązkową lekturą, dzięki której zadbasz o swój rozwój!”
- Colleen Barrett, była szefowa Southwest Airlines

Kilka słów o autorach

 Stephen C. Lundin wykorzystuje w swojej pracy doświadczenie, które zdobył, upowszechniając filozofię FISH! w rozmaitych organizacjach rozsianych po pięćdziesięciu sześciu różnych krajach. Teraz ogranicza podróże i skupia się na świecie organizacji nonprofit, koncentrując się na instytucjach, które pracują z osobami starszymi lub bezbronnymi. Chętnie organizuje prelekcje i seminaria dla tych, którzy stawiają sobie za cel skuteczniejsze służenie klientom i doceniają znaczenie atmosfery panującej w miejscu pracy.

 Harry Paul podróżuje po świecie i podczas przesyconych optymizmem i energią prelekcji oraz seminariów prezentuje swoje pomysły, a także koncepcje opisane w książkach. Fundamentem jego programów są publikacje z serii FISH!

 John Christensen, twórca filozofii FISH!, stoi na czele ChartHouse Learning – instytucji zajmującej się tworzeniem rozwiązań, dzięki którym ludzie mogą zdobywać wiedzę dotyczącą skutecznego wykorzystywania posiadanego potencjału za sprawą czterech praktyk składających się na filozofię FISH! Razem z grupką współpracowników John sfilmował wiele miejsc pracy, w których ludzie stosują koncepcję FISH!, tworzył też specjalne programy dla szkół, służby zdrowia i osób zajmujących stanowiska kierownicze. Oprócz tego pomaga podtrzymywać energię filozofii  FISH! w rozmaitych zespołach. John wygłaszał prelekcje w wielu organizacjach i tłumaczył, w jaki sposób każda grupa może wykorzystać cztery praktyki filozofii FISH!, by zmienić swoje życie zawodowe.

Oto pytania konkursowe:

1.  Podaj w punktach czym zostało wzbogacone nowe wydanie książki "Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem"?

2. Na czym polega praktyka metody - "Fish" daj się złowić?

3.  Wymień do jakich celów celów używano metody Fiash?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 30 sierpnia 2017 na adres
gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl tytule wpisując  Konkurs  z  książką "Fish".

Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  egzemplarzami książek autorstwa Stephena C. Lundina, Harry Paula, Johna Christensena "Fish! Jak polubić swoją pracę i skutecznie zarządzać zespołem"?


Witam wszystkich biorących udział w konkursie  związanym  z  książką "Fish". Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło ok. 21 odpowiedzi, w tym 16 prawidłowych.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osóby, o następujących mailach:

1. glominika@o2.pl
2. prospero79@o2.pl
3. mar071088@o2.pl

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody prześle Państwu  Fundacja Libroskop

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się