Konkurs z ksiązką Geoffa Tuffa "Detonuj!"

Konkurs z ksiązką Geoffa Tuffa "Detonuj!"

Konkurs z książką Geoffa Tuffa i Stevena Goldbacha "Detonuj!"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz wydawnictwo Studio EMKA zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym książce autorstwa Geoffa Tuffa, Stevena Goldbacha, w przekładzie Małgorzaty Małeckiej pod znamiennym tytułem "Detonuj!.Dlaczego - oraz jak - korporacje powinny wysadzić w powietrze najlepsze praktyki (i pielęgnować świeże spojrzenie) by przetrwać". Książka dostępna od 26.05.2020 r.

Nota o książce:

Każdego dnia firmy, chcąc przetrwać, podejmują niewłaściwe działania.Kierują się dogmatami i „najlepszymi praktykami”, nie zastanawiając się nad tym, co właściwie robią. Przez lata rynek pozwalał, by taki bezmyślny, automatyczny wybór działał bez większych konsekwencji. Jednak otaczająca nas rzeczywistość gwałtownie się zmienia – i to w tempie, na które nie wszyscy są przygotowani.

Detonuj! to książka, której autorzy odwołują się do zachowań sprzecznych z intuicją, zachęcając organizacje do kwestionowania wszystkiego, co przyczynia się do tworzenia złudnej stabilności. Tłumaczą, w jaki sposób kształtują się niewłaściwe firmowe nawyki. Uczą, jak wykrywać - i  likwidować - „najlepsze praktyki”; przedstawiają rozwiązania alternatywne, które mogą zapewnić sukces. Analizując naturę zmiany, Tuff i Goldbach wyjaśniają, dlaczego „standardowe procedury prowadzenia działalności”, opracowane w przeszłości, nie będą obowiązywały w przyszłości, i wskazują siedem „utartych reguł postępowania”, które należy zastąpić nowymi praktykami. Radzą też firmom, jak tego dokonać, stosując cztery podstawowe zasady pozwalające skutecznie współzawodniczyć w czasach przyspieszającej zmiany.

Aby być gotowym na detonację, musisz nauczyć się kwestionować czynności i sposoby działania nieprzynoszące twojej organizacji żadnej wartości. Zamiast trzymać się wiedzy sprzed dekad, korzystaj z lekcji, jakich współcześnie udzielają nam firmy skutecznie i z sukcesem konkurujące w cyfrowej rzeczywistości. Dzięki tej książce nauczysz się określać strategiczne obszary aktywności twojej organizacji i wypróbujesz nowe praktyki w sposób niezagrażający jej wydajności oraz podstawowemu zakresowi działania. Będzie to z korzyścią zarówno dla ciebie, jak i twojej firmy.

Detonuj!, książka wypełniona przykładami i rozwiązaniami wynikającymi z doświadczeń autorów, którym wielokrotnie powierzano projektowanie innowacyjnych postaw w największych i najbardziej dochodowych firmach świata, to skierowane do ciebie wyzwanie, by wysadzić w powietrze przeterminowane idee i przestarzałe sposoby biznesowej działalności.    

O autorach:

Geoff Tuff w amerykańskim oddziale Deloitte zarządza praktykami Innowacji oraz Applied Design.

Steven Goldbach jest członkiem zespołu zarządzającego amerykańskim oddziałem Deloitte, pełni rolę dyrektora ds. strategii.

Książka powstała dzięki wsparciu i we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Pytania konkursowe:

1. Z jakimi schematami w prowadzeniu  biznesu walczą autorzy?
2. Co leży według nich u podstawy biznesowego sukcesu?

3. Jakie staqnowiska zajmują w firmie Deloite?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 4 lipca 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując Konkurs z książką Geoffa Tuffa i Stevena Goldbacha  "Detonuj!". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone publikacją

autorstwa Geoffa Tuffa, Stevena Goldbacha, w przekładzie Małgorzaty Małeckiej pt. "Detonuj!.Dlaczego - oraz jak - korporacje powinny wysadzić w powietrze najlepsze praktyki (i pielęgnować świeże spojrzenie) by przetrwać".

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu "Konkursu z książką Geoffa Tuffa i Stevena Goldbacha  "Detonuj!". Na konkurs napłynęlo 43 odpowiedzi w tym 38 prawidłowych. Jury wylosowało 3 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. beata@piekary.net
2. mika19@poczta.onet.pl
3. 324marta342@wp.pl


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Studio EMKA z Warszawy


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się