"Myślenie strategiczne", Vincent Harris

"Myślenie strategiczne", Vincent Harris

Konkurs z "Myśleniem strategicznym"

Udostępnij

Fundacja Libroskop,Redakcja Portalu Księgarskiego oraz wydawnictwo Studio Emka zapraszają do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym poświęconemu książce "Myślenie strategiczne" autorstwa Vincenta  Harrisa.

Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca!

Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.

Opinia o książce:

Vincent Harris znowu to zrobił! Jego książka Sekrety skuteczności dodała swoistego kolorytu nudnemu tematowi zarządzania czasem i produktywnością. Myślenie strategiczne wynosi to zagadnienie na wyższy poziom i skupia się bardziej na konkretnych strategiach oraz technikach, które każdy może zastosować, żeby dokonać więcej, być kimś więcej i wydobyć więcej radości z życia!” ( Cheri J. Najor, mówca motywacyjny, trener korporacyjny,licencjonowana terapeutka The Center for Peak Performance)

Kilka słów o autorze:

Vincent Harris – ekspert w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Jest cenionym coachem i mentorem dyrektorów generalnych wielkich i mniejszych firm, wybitnych sportowców, a także ludzi, którzy wymagają od siebie więcej, a od życia oczekują pozytywnych zaskoczeń, nade wszystko zaś stworzenia możliwości do nieskrępowanego, owocnego działania. Harris pracuje dla takich firm, jak: Boeing i Honda, także dla Pentagonu. Jako popularny mówca i wykładowca seminaryjny, Autor prowadzi, z wielkim powodzeniem, indywidualne szkolenia i konsultacje. Jest autorem książki Sekrety skuteczności i współautorem kolejnej, pt. Jak skutecznie omijać NIE w biznesie.

Więcej http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=592

Oto pytania konkursowe:

1.  Podaj kilka funcji zawodowych Vincenta Harrisa i w czym się specjalizuje?  

2. Ile strategii myślowych zawiera "Myślenie strategiczne"?

3. Która z nich wydaje ci się najbardziej uniwersalna i sprawdzająca się nie tylko w biznesie ale także w życiu?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 25 lipca  2017 na adres
gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl tytule wpisując Konkurs z  "Myśleniem strategicznym" 

Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  egzemplarzami książki autorstwa Vincenta Harrisa pt."Myślenie strategiczne" w tłumaczeniu Liliany Grzegrzółki.

Witam wszystkich biorących udział w konkursie  z "Myśleniem strategicznym". Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło ok. 28 odpowiedzi, w tym 25 prawidłowych.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osoby, o następujących mailach:

1. anusiak100@o2.pl
2. k.kaka65@o2.pl
3. kasia_h3@interia.pl

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody prześle Państwu Fundacja Laboratorium Kultury Książki LIBROSKOP

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się