"Pomysł na dobre życie", Mallika Chopra

"Pomysł na dobre życie", Mallika Chopra

Konkurs z Malliki Chopry "Pomysłem na dobre życie"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Laboratorium Kulrtury Książki LIBROSKOP oraz wydawnictwo Studio Emka zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym poświęconym książce Malliki Chopry "Pomysł na dobre życie".

"Usilnie wierzę, że jest dla nas nadzieja, abyśmy mogli wieść bardziej znaczące, inspirujące i radośniejsze życie”.

Pomysł na dobre życie to kronikarski zapis poszukiwań, jakie podjęła Mallika Chopra, aby odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Autorka ma nadzieję, że opowiadając własną historię, będzie mogła zainspirować innych swoimi sukcesami (ale też niepowodzeniami) i podzielić się wiedzą, którą zgromadziła dzięki przyjaciołom, ekspertom i członkom rodziny – takimi jak jej ojciec Deepak Chopra, a także Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Arianna Huffington, Andrew Weil czy Dan Siegel.

Ze szczerością i pasją kreśli mapę drogi, jaką możemy podążać – od myśli do działań i rezultatów. To mapa użyteczna dla wszystkich, którzy walczą, aby utrzymać się na powierzchni w tym niebywale chaotycznym świecie, mając w Mallice wspaniałą towarzyszkę i przewodniczkę w tej podróży.

Każdy z rozdziałów książki poświęcony jest jednemu etapowi tej drogi i stanowi kolejny element planu INTENT: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj. Wnioski i rady w nim zawarte pomogą przybliżyć nas ostatecznie do życia w pełni, jakiego pragnie przecież każdy, starając się swe marzenia urzeczywistnić.

Kilka słów o autorce:

Mallika Chopra jest absolwentką Brown University oraz Kellogg School of Management. To kobieta biznesu, utalentowana autorka oraz ceniony autorytet w dziedzinie rodzicielstwa, medytacji i potęgi intencji. Jej poprzednie książki, 100 obietnic złożonych mojemu dziecku oraz 100 pytań mojego dziecka, zostały przetłumaczone i wydane w ponad dwudziestu krajach.
Jest nieustannie zabieganą matką dwóch córek, właścicielką odnoszącej sukcesy firmy i założycielką oraz prezeską Intent.com i Intent Blog, witryny społecznościowej, a także towarzyszącego jej bloga .Jej intencją jest doprowadzenie do sytuacji, że oto media społecznościowe swą potęgą oddziaływania spowodują poprawę stanu życia społeczeństw zamieszkujących naszą planetę.

Mallika uwielbia przemawiać do słuchaczy na całym świecie podczas takich wydarzeń, jak TEDx, Ideacity, Kalifornijska Konferencja Kobiet oraz Szczyt R3 zorganizowany przez Prevention.

Opinie o książce

„Coraz więcej ludzi uświadamia sobie, jak duże znaczenie ma to, aby życie miało duchowy cel. Wnikliwa i pełna humoru opowieść Malliki Chopry stanowi źródło podpowiedzi i zachęt dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na życie”.(Gretchen Rubin, autorka bestsellerów Projekt szczęście oraz Lepiej!)

 „Otwartość, z jaką Mallika Chopra opowiada o swojej drodze do życiowego celu, dała mi kojącą świadomość, że wszyscy mamy swoje problemy i potykamy się na tej drodze, nawet ona. Jest wszechstronną kobietą – i mamą – która z otwartą przyłbicą tak samo jak my toczy walkę z brakiem równowagi i duchowości w życiu, a także z niepewnością. To wyboista droga, ale jej strategia INTENT pomaga łagodnie podążać we właściwym kierunku. Cieszę się, że miałam taką towarzyszkę podróży, jak moja przyjaciółka i czekoladoholiczka Mallika”.(Jennifer Garner, aktorka)

 „Kiedy po raz ostatni zwolniliście, zastanowiliście się głęboko nad sobą i odczuliście satysfakcję z tego, co ujrzeliście? W tej ciepłej, inspirującej i praktycznej książce Mallika Chopra wspomina, jak odzyskała więź ze swoją pasją i życiowy cel. Każdy, kogo pociąga droga do samopoznania i radości z odkrywania, odnajdzie w Choprze wspaniałą towarzyszkę i przewodnika”. (Jack Canfield, współautor Balsamu dla duszy i autor Zasad Canfielda)

„Mallika Chopra na swoim wspaniałym przykładzie nauczyła mnie znaczenia codziennych intencji. Za pomocą własnej osobistej historii Mallika w uroczy sposób przypomina nam, że mamy siłę, by pozytywnie i trwale odmieniać swoje życie, a koniec końców – także życie naszych bliskich. Przeczytajcie tę książkę i przygotujcie się na niesamowitą zmianę perspektywy, która na dobre przemebluje Wasze życie”.(Tara Stiles, założycielka centrum Strala Yoga oraz autorka Make Your Own Rules Diet)

Fragment ze Wstępu

Ta książka zawiera zapiski moich intencji i dążeń, by odnaleźć więcej sensu, radości i równowagi w życiu. Liczę, że opowiadając swoją historię, mogę się podzielić cząstką tej wiedzy, którą zgromadziłam dzięki przyjaciołom, ekspertom i rodzinie, a także zainspirować innych własnymi sukcesami (i klęskami). W trakcie tej podróży przedstawiam praktyczną mapę, która poprowadzi nas od myśli do działań i rezultatów – oraz uświadomienia sobie naszych intencji. Każdemu z etapów na tej drodze poświęciłam osobny rozdział, stanowiący część planu INTENT: Zasiej, Obserwuj, Ufaj, Wyraź, Pielęgnuj i Działaj.

Mam nadzieję, że czytając tę książkę, odczujesz przypływ motywacji w związku ze zmianami, których dokonałam, zainspirują cię historie innych i zaciekawią fascynujące odkrycia naukowe, a wnioski, które wyciągniesz w trakcie tego procesu, staną się źródłem zachęty i wsparcia.

Moją najgłębszą intencją jest jednak to, aby ta książka stała się iskrą, która wywoła globalną dyskusję na temat roli intencji w życiu – taką, która daje nadzieję rozczarowanym, zachęca do odkrywania swoich pasji i wszystkim nam umożliwia wzajemne wspieranie się w naszej misji odnalezienia równowagi, sensu, bliskości i radości w życiu.

Oto pytania konkursowe:

1.  Kim dla Malliki Chopry jest Deepak Chopra i Gotham Chopra?

2. Podaj nazwę strony internetowej Malliki na której propaguje ona osobiste,społeczne i globalne zdrowie?

3. Podaj tytuły jej dwóch poprzednich książek i w ilu krajach zostały wydane?

4. Co stanowi sens życia człowieka według Malliki Chopry?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 28 czerwca 2017 na adres
gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl tytule wpisując Konkurs z Malliki Chopry "Pomysłem na dobre życie"

Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  egzemplarzami książki autorstwa Malliki Chopry "Pomysł na dobre życcie"

Witam wszystkich biorących udział w konkursie z książką  Malliki Chopry "Pomysł na dobre życie". Redakcyjne jury stwierdza, że na konkurs napłynęło ok. 30 odpowiedzi, w tym 24 prawidłowe.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osoby, o następujących mailach:

1. monika.magda2@wp.pl
2. ewardex@wp.pl
3.  malami.ewa739@gmail.com

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody prześle Państwu Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop
Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
zwycięska osoba
I okazało się, że książka czekała na mnie. Ogromnie się cieszę i jeszcze raz dziękuję.
zwycięska osoba
Uprzejmie informuję, że książka "Pomysł na dobre życie" do mnie nie dotarła. Jest mi przykro, dlatego mimo upływu czasu postanowiłam upomnieć się o tę nagrodę.

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się