Książki Niny Majewskiej-Brown

Książki Niny Majewskiej-Brown

Konkurs z książkami Niny Majewskiej-Brown

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Libroskop oraz Dom Wydawniczy REBIS ogłaszają konkurs czyte;lniczy związany z książkami Niny Majewskiej-Brown, opublikowanych przez REBIS: "Wakacje", "Zwyczajny dzień", "Jak się nie zakochać" i Nina."

1. Wakacje

Wciągająca, słodko-gorzka opowieść o tym, co w życiu ważne i najważniejsze

Wakacje to historia wymarzonego rodzinnego wypadu do Hiszpanii, przesyconego aromatami paelli, chorizo i bąbelkami cavy.

Gorący klimat, piękna Barcelona, czteroosobowa rodzina, próba wzmocnienia więzi małżeńskich i teściowie w tle – pełna humoru i ironii opowieść o tym wszystkim, co może wydarzyć się podczas wakacji. Niespodziewany dramatyczny zwrot akcji sprawia jednak, że bohaterka musi na nowo uporządkować i przewartościować swoje życie. To opowieść, która w zabawny sposób demaskuje nasze kompleksy, każdy odnajdzie w niej cząstkę siebie, rozpozna najgłębiej skrywane sekrety, ale pokocha je i zacznie się z nich śmiać.


2. Zwyczajny dzień

Zwyczajny dzień to kontynuacja Wakacji, barwnej i zmysłowej opowieści o poszukiwaniu i dawaniu  miłości, szczęścia, akceptacji, o budowaniu świata na nowo, gdy ten dotychczasowy, tak bardzo bezpieczny i przewidywalny, niespodziewanie się rozpada.

Nina po stracie ukochanego męża i syna musi na nowo uporządkować życie własne i ośmioletniej córki. W obliczu nieszczęść czuje się bezradna i zagubiona, ciągle szuka dna, od którego miałaby siłę się odbić. Niespodziewana ciąża i obecność Klary wyzwalają w niej nie tylko nowe siły, ale są również źródłem małych sukcesów i radości, które pozwalają dostrzec odrobinę cudowności w codzienności. 
Pomyśl, że ta pełna zabawnych, ale też wzruszających i refleksyjnych chwil historia mogła przydarzyć się tobie.


3. Jak się nie zakochać

Czy Nina da się porwać szalonej miłości?

Polska mistrzyni chick lit!

Znacie to?

Wszystko jest zaplanowane i pod kontrolą, nareszcie odbiliście się od dna i teraz może już być tylko lepiej. Zaczynacie oddychać pełną piersią i wtedy... los płata wam figla, a wy wpadacie w zastawioną przez niego pułapkę.

Nina, po stracie najbliższych osób, na nowo buduje swój świat, według tylko jej znanych reguł. Przynajmniej tak sądzi ona sama. Nieustannie walczy z konwenansami, uprzedzeniami i dziwnymi zbiegami okoliczności, stając się bohaterką zabawnych sytuacji. Przy niej nie sposób się nudzić. Zawsze znajdzie się w centrum uwagi, choć za wszelką cenę chce prowadzić spokojne życie.

A miłość? Skrada się niepostrzeżenie, z najmniej spodziewanej strony i w najmniej oczekiwanym momencie. Czy mimo podszeptów rozsądku Nina da się porwać uczuciu?

Napisana z werwą, pełna dynamicznych zwrotów akcji i humoru powieść odważnie demaskuje nasze kompleksy i słabości, mówi o przywarach, ludzkiej głupocie, a jednocześnie daje zastrzyk optymizmu i nadziei.

4. Nina

Nina to czwarta część – po Wakacjach, Zwyczajnym dniu i Jak się nie zakochać – historii kobiety, którą mogłaby być każda z nas.

Wydaje się, że Nina po ciężkich przejściach wreszcie osiągnęła życiową równowagę. Ale przewrotne życie jak zwykle ma dla niej w zanadrzu różne, niekoniecznie miłe niespodzianki. Tym razem na jej barki spadają choroba nielubianej teściowej i problemy z nowym partnerem oraz jego wszędobylskimi rodzicami.

Czy uda jej się zaprosić Olafa do wspólnego życia? Czy pokona własne zastrzeżenia co do nowego związku? Nina przekona się, jak trudno tworzyć nową relację, mając dzieci oraz bagaż trudnych doświadczeń i lęków, do którego życie co rusz dokłada kolejne kilogramy.


Oto pytania konkursowe:


1.  Kim z wykształcenia jest Nina Mjaewska-Brown i czym się obecnie zajmuje oprócz pisania?

2. Podaj imię i nazwisko głównej bohaterki książek Niny Majewskiej-Brown?

3. Podaj tytuły jej ostatniej książki i co to za gatunek literacki?

4.  Jaką nazywa się seria, w której ukazały się wszystkie cztery części?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 30 czerwca 2017 na adres
gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl tytule wpisując  Konkurs z książkami Niny Majewskiej-Brown 

Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  egzemplarzami książek autorstwa Niny Majewskiej-Brown

Witam wszystkich biorących udział w konkursie z książkami Niny Majewskiej-Brown. Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło ok. 42 odpowiedzi, w tym 36 prawidłowych.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osoby, o następujących mailach:

1. ela.anna@wp.pl
2. helas11@wp.pl
3. marta.klimczak@wp.pl

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody prześle Państwu wydawnictwo REBIS


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
roorza
1. Filolog polski; cieszy się życiem rodzinnym :)
2. Nina Braun
3. "Grzech" - kryminał
4. Pasje i namiętności

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się