Konkurs z przewodnikiem  "Po śladach Jezusa"

Konkurs z przewodnikiem "Po śladach Jezusa"

Konkurs z przewodnikiem "Po śladach Jezusa"

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego oraz Wydawnictwo Jedność z Kielc zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie poświęconym  przewodnikowi po sanktuariach Ziemi Świętej pt. "Po śladach Jezusa".

Polska wersja językowa niezwykle popularnego i poręcznego przewodnika po Ziemi Świętej. Niezbędna pomoc dla każdego pielgrzyma udającego się do Izraela. Przewodnik omawia najważniejsze dla chrześcijan sanktuaria w Ziemi Świętej, podając wiele cennych i zarazem praktycznych informacji. Na początek przywoływane są teksty biblijne, które mówią o danym miejscu. Następnie znajdziemy ubogacający komentarz o charakterze historycznym, któremu towarzyszy mapa ukazująca archeologię terenu i zmiany zachodzące z biegiem czasu. W końcu każdy z pielgrzymów znajdzie propozycję modlitwy, która pomoże mu przeżywać duchowy wymiar tej wizyty. Jak przystało na profesjonalny przewodnik, zamieszczono tu również sugestywne fotografie zwiedzanych miejsc oraz istotny dodatek zawierający zaktualizowane godziny zwiedzania, adresy i strony internetowe prezentowanych sanktuariów.

Pytania konkursowe:

1. Gdzie dokonała się Tajemnica Wcielenia?

2. Jak nazywa się oprócz Bazyliki Zwiastowania Kościół, którym opiekują się księża Franciszkanie?

3. Jak nazywa się miejsce, w którym mieści się Bazylika Przemienienia Pańskiego?


Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 22 października 2020 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl  w tytule wpisując "Konkurs z przewodnikiem "Po śladach Jezusa". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone przewodnikiem po sanktuariach Ziemi Świętej  pt. "Po śladach Jezusa".

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl informuje o zakończeniu konkurus z przewodnikiem "Po śladach Jezusa" autorstwa Eugenio Alliata, Enrique Bermejo, G. Claudio Bottini, Lino Cignelli, Abraham Sobkowski. Na konkurs napłynęło 86 odpowiedzi w tym 81 prawidłowych. Jury wylosowało 4 osoby, które prawidłowo odpowiedziały na zadane pytania.

Oto szczęśliwi nagrodzeni posługujący się mailami:

1. hermiona300@o2.pl

2. annaurg00@gmail.com

3. datrel@o2.pl

4. madllen15@gmail.com


Nagrodzonym gratulujemy!

Nagrody książkowe prześle Państwu współorganizator konkursu Wydawnictwo Jedność z Kilec


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha
Mirek
kiedy wyniki? juz tydzien minął....

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się