Prywatne śledztwo Agaty Brok, Iwona Wilmowska

Prywatne śledztwo Agaty Brok, Iwona Wilmowska

Konkurs z serią książek Iwony Wilmowskiej pt. "Prywatne śledztwo Agaty Brok"

Udostępnij

Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop, Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl oraz wydawnictwo Axis Mundi zapraszają Państwa do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym poświęconym serii książek pt. "Prywatne śledztwo Agaty Brok" autorstwa Iwony Wilmowskiej.

Wydawnictwo Axis Mundi anonsuje publikację pierwszego tomu nowej serii powieści kryminalnych autorstwa Iwony Wilmowskiej pt. "Prywatne śledztwo  Agaty Brok”. Tytuł tomu pierwszrego "Nikt nie słucha starych ludzi".

Nota o książce:

Agata to pracująca samotna trzydziestolatka, z dużym talentem do rozwiązywania zagadek. Kiedy jej ukochany wujek Antoni prosi ją, by przyjrzała się bliżej śmierci jego sąsiadki i
przyjaciółki Leokadii, Agata postanawia mu pomóc. Policja uznała co prawda  jej śmierć za samobójstwo, ale pan Antoni w tę wersję nie wierzy...
Agata przystępuje do śledztwa, w którym pomaga jej kolega z pracy, Kermit. A że Agata właśnie rozstała się z chłopakiem...
Wartka akcja osadzona we współczesnej Warszawie i spora dawka humoru przywodzi na myśl klasyczne kryminały Joanny Chmielewskiej. Odkryjmy więc jaka była tajemnica Pani Leokadii? Kolejne tomy (t. 2 „Gwiaździsta noc”, t. 3 „Strata”) – premiera VII i VIII.

Kilkja słów o autorce:

Iwona Wilmowska. Autorka książek dla dzieci („Pogromcy Nudy”), młodzieży (trzytomowa seria o  Julce) i powieści dla dorosłych. Ma doktorat z psychologii społecznej, zajmuje
się badaniami marketingowymi, wychowuje dwie córeczki. W wolnych  chwilach pisze, czyta, rysuje i z niesłabnącym entuzjazmem wprowadza w życie swoje kolejne pomysły.

Pierwszy tom jeszcze ciepły, a tu szykuje się nowa premiera – tom drugi serii kryminalnej "Prywatne śledztwo Agaty Brok" - "Gwiaździsta noc" autorstwa Iwony Wilmowskiej.

Nota o książce:

Agata Brok znów staje w obliczu zagadki, tym razem dotyczącej rodziny jej chłopaka, Kermita. Lidka, która miała właśnie zacząć pracę w tej samej firmie co Agata, ginie pod kołami samochodu. Szybko okazuje się, że nie był to zwykły wypadek: kierowca, zanim w nią wjechał, przyhamował, zupełnie, jakby chciał się upewnić, że przejedzie właściwą osobę…Co takiego stało się ćwierć wieku temu? Jakie tajemnice skrywa rodzina Kermita? Czy tamte wydarzenia mają związek ze śmiercią Lidki? Jak Agata poradzi sobie z rozwiązaniem tej zagadki oraz z tornadem zmian, które wywrócą jej życie do góry nogami? A także: czy związek Agaty i Kermita ma szansę na przetrwanie?

 

Pytania konkursowe:

 

1. Scharakteryzuj główną bohaterkę książki Iwony Wilmowskiej?

2. Kim jest z wykształcenia Kermit, kolega Agaty z pracy, który pomaga jej w śledztwie? 

3. O co przy okazji autorka "Nikt nie słucha starych ludzi” apeluje  w  swoich książkach?

 

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 14 września  2018 na adres mailowy: gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując "Konkurs z  serią książek Iwony Wilmowskiej pt. "Prywatne śledztwo Agaty Brok". Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy  wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone kompletami książek z serii "Prywatne śledztwo Agaty Brok?

 

Redakcja Portalu Księgarskiego www.ksiazka.net.pl i Fundacja Laboratorium Kultury Książki Libroskop informują wszystkich biorących udział w konkursie o wynikach losowania "Konkursu z serią książek Iwony Wilmowskiej pt. "Prywatne śledztwo Agaty Brok". Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęły 43 odpowiedzi, w tym  39 prawidłowych. 
Jury wylosowało z pośród nich 3 zwycięskie osoby o następujących mailach:

1. ewardex@wp.pl
2. magda-17_17@o2.pl
3. mika19@poczta.onet.pl


Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody książkowe, w tym wypadku  zwycięzcom prześle wydawnictwo Axis Mundi  z Warszawy wydawca książek Iwony Wilmowskiej z serii pt. "Prywatne śledztwo Agaty Brok"

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się