Pragnę, kocham, nienawidzę,

Pragnę, kocham, nienawidzę,

Konkurs z tytułem "Pragnę, kocham, nienawidzę"

Udostępnij

 Krakowska Oficyna Wydawnicza Impuls poleca Państwa uwadze książkę autorstwa Przemysława K.Paszkowskiego pt. Pragnę,kocham, nienawidzę"

Nota o książce:

Krzysztof to zgorzkniały i zamknięty w sobie mężczyzna po pięćdziesiątce. Najlepiej czuje się w towarzystwie dobrej whisky, która jako jedyna o nic go nie pyta. Jego, wydawałoby się, uporządkowany świat burzy jedna informacja. W rezultacie Krzysztof musi opuścić swoje schronienie, aby podjąć jeszcze raz walkę z demonami przeszłości i samym sobą. Wyrusza w podróż, podczas której tłamszone przez lata emocje i przeżycia zaczynają wygrywać. Rozpoczyna bolesne wspomnienia o swojej młodości, która przypadła na okres powstania Solidarności i stanu wojennego.

"Pragnę, Kocham, Nienawidzę" to niezwykle duszna powieść o miłości, przyjaźni, ideałach, marzeniach i poszukiwaniu samego siebie. Krzysztof bezlitośnie rozlicza się z dokonanymi przez siebie i swoich przyjaciół wyborami. Uświadamia sobie, że miłość może być destrukcyjna, przyjaźń można zabić jedną decyzją, ideały są utopią, o której szybko się zapomina w starciu z brutalną rzeczywistością, a marzenia – dla słabych. Główny bohater, sięgając do zakamarków pamięci, przechodzi swoiste katharsis. Pokonuje nienawiść i żal. Jednak z przerażeniem odkrywa, że mimo to nie udaje mu się odzyskać wymarzonej harmonii.


Od autora:

    Gdyby ktoś zapytał mnie, o czym jest ta książka, odpowiedziałbym, że o życiu. Jednak taka odpowiedź musi zrodzić zasadne pytanie: Czym jest życie?

 

Oto pytania konkursowe:

1. W jakich  relacjach dziennikarskich  specjalizuje się autor książki Przemysław K. Paszowski?

2. Na jaki czas przypadła młodość bohatera książki Przemysława K. Paszowskiego?

3.  Co stanowi motyw przewodni książki "Pragnę, kocham, nienawidzę"?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 28 kwietnia 2017 na adres gkaminski@ksiazka.net.pl
lub redakcja@ksiazka.net.pl tytule wpisując „"Konkurs z tytułem "Pragnę, kocham, nienawidzę" 

Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  książką Przemysława K. Paszowskiego  "Pragnę, kocham, niebnawidzę".

Witamy konkursowczów, przepraszamy za opóźnienie w rozstrzygnięckiu konkursu, ale w związku z przenosinami poczty nas nowy serwer mieliśmy kłopoty z odzyskaniem waszych maila, ale udało się. I możemy konkurs zamknąć.
Na konkurs związany z książką autorstwa Przemysława K.Paszkowskiego pt. "Pragnę,kocham, nienawidzę", a opublikowany przez Oficynę Wydawniczą IMPULS  nadesłano  25 odpowiedzi, z tego 19 prawidłowych. Z pośród nich wylosowaliśmy 3 osoby, które otzymają od wydawinctwa nagrody w postaci ksiązki "Pragnę,kocham, nienawidzę".
I tak, nagrodzone osoby posługiwały się w/w mailami:

1. helas11@wp.pl
2. kasia_h3@interia.pl
3. anusiak100@o2.pl

Zwycięzcom gratulujemy!

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się