"Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego

"Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego

Konkurs z publikacją "Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego

Udostępnij

Redakcja Portalu Księgarskiego, Fundacja Laboratorium Kultury Książki LIBROSKOP oraz Oficyna Wydawnicza IMPULS zapraszają do wzięcia udziału w konkursie poświęconym publikacji "Rusz się człowieku" - program wychowania fizycznego dla szkoły podstawowej autorstwa Urszuli Kierczak.

Wszelkie materiały dydaktyczne pióra Urszuli Kierczak od lat cieszą się uznaniem i niekwestionowaną poczytnością. Jej Koncepcja edukacji fizycznej… należy do tych serii i tytułów, które nasi czytelnicy bez wahania wykupują w ciemno, nie dziwi zatem, że przygotowywana właśnie publikacja o jakże znamiennym tytule Rusz się człowieku, należy do najgorętszych tytułów otwierającego się właśnie sezonu.

Rusz się człowieku to kompletna, nowa podstawa programowa do zajęć z wychowania fizycznego, przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych, a zatem – co najważniejsze – także dla objętej nowym programem klasy 4 oraz nowo powstałej klasy 7 (materiał dla klasy 8 – w przygotowaniu).

Począwszy od 30 sierpnia, nauczyciele wychowania fizycznego mogą zakupić na stronie internetowej Oficyny Wydawniczej "Impuls" podręcznik w wersji papierowej oraz/+ e-book pod postacią PDF-u. O ile książka zawierać będzie oparty na nowej podstawie program, o tyle w wersji elektronicznej nasi Czytelnicy otrzymają plany pracy oraz przedmiotowe systemy oceniania. Warto też dodać, że wersja elektroniczna pozwala na wszelkiego rodzaju modyfikacje, co pozwoli na jej zindywidualizowanie i dostosowanie do własnych potrzeb i warunków. Zakup obu części w rezultacie zapewni komplet, pozwalający bezboleśnie wkroczyć w nową rzeczywistość programową.


Oficyna Wydawnicza „Impuls” zaprasza do nowych publikacji Urszuli Kierczak:

  1. PODRĘCZNIK: „Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego dla szkoły podstawowej
    (wersja książki papierowej) kup tutaj
  2. ROZKŁAD MATERIAŁÓW: Plan pracy WF dla klasy IV i VII oparty na programie "Rusz się
         człowieku" (wersja elektroniczna PDF)  kup tutaj

Oto pytania konkursowe:

1. Na co zwraca uwagę  nowa podstawa programowa dotycząca nauki wychowania fizycznego?

2.  Co wnosi do naszego życia wychowanie fizyczne?

3. Ile godzin wychowania fizycznego wg. ciebie powinno być w programie szkoły podstawowej, tak aby było to odczuwalne dla rozwoju młodego człowieka?

Odpowiedzi należy przesyłać mailem do 20 października  2017 na adres mailowy gkaminski@ksiazka.net.pl lub redakcja@ksiazka.net.pl w tytule wpisując " "Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego, Prosimy także o podanie swojego imienia, nazwiska oraz adresu, na jaki ma zostać przesłana nagroda. Trzy wylosowane prawidłowe odpowiedzi zostaną nagrodzone  egzemplarzami książki autorstwa Urszuli Kierczak "Rusz się człowieku".

Witam wszystkich biorących udział w  konkursie z publikacją "Rusz się człowieku” – program wychowania fizycznego Oficyny wydawniczej IMPULS.
Przepraszamy,że trwało to trochę, ale mieliśmy kłopot zserwerem pocztowym, ale wszystkie dane zostały odzyskane.

Redakcyjne jury stwierdza, iż na konkurs napłynęło  17 odpowiedzi, w tym 17 prawidłowych.
Jury wylosowało z pośród nich 3  zwycięskie osóby, o następujących mailach:

1. aleczka11@interia.eu
2. mika19@poczta.onet.pl
3. beata@piekary.net

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!
Nagrody prześle Państwu Oficyna Wydawnicza IMPULS

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się