Wisława Szymborska , Zbigniew Herbert "Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955 -1996"

Wisława Szymborska , Zbigniew Herbert "Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955 -1996"

Korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2018

Udostępnij

Informujemy za wydawnictwem a5, iż korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta została nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2018.
Zapraszamy do głosowania na lubimyczytac.pl

Korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2018

Czytelnicy wybierają Książki Roku 2018 Ruszyła kolejna edycja największego literackiego plebiscytu w Polsce – w ubiegłym roku czytelnicy oddali w nim ponad 117 tysięcy głosów! Już po raz czwarty internauci wybiorą Książki Roku 2018 lubimyczytać.pl – głosować można do 28 lutego na stronie http://lubimyczytac.pl/plebiscyt. W kategorii "Autobiografia, biografia, wspomnienia" nominowano tom Wisława Szymborska , Zbigniew Herbert "Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie.

 

Ruszyła kolejna edycja największego literackiego plebiscytu w Polsce – w ubiegłym roku czytelnicy oddali w nim ponad 117 tysięcy głosów! Już po raz czwarty internauci wybiorą Książki Roku 2018 lubimyczytać.pl – głosować można do 28 lutego na stronie http://lubimyczytac.pl/plebiscyt.

W kategorii "Autobiografia, biografia, wspomnienia" nominowano tom
Wisława Szymborska , Zbigniew Herbert
"Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja 1955 -1996"


W czwartej edycji największego literackiego plebiscytu w Polsce zostało nominowanych 238 tytułów z 71 wydawnictw w 12 kategoriach.

Izabela Sadowska, prezes lubimyczytać.pl, mówi: Tegoroczne nominacje plebiscytowe to dobre i mocne tytuły, wybrane spośród najpopularniejszych i najlepiej ocenianych przez czytelników serwisu książek wydanych w 2018 roku. To nasi użytkownicy są autorami sukcesu pisarzy, to oni tworzą wielką społeczność lubimyczytać.pl i to dlatego właśnie w rękach internautów leży wybranie Książki Roku 2018 w 12 kategoriach. Użytkownicy naszego portalu to odbiorcy kultury świadomi swoich gustów i potrzeb, którzy miesięcznie dodają do lubimyczytać.pl 125 tysięcy ocen książek i 15 tysięcy opinii. Teraz, głosując w plebiscycie na wybrane książki, czytelnicy mogą podziękować ich autorom i wydawcom za wspaniałe literackie doznania roku 2018.

Zachęcamy do głosowania!


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się