Księgarnie na medal

Księgarnie na medal

Krakowskie Księgarnie na Medal

Udostępnij

Fundacja Miasto Literatury ruszyła z drugą edycją projektu Krakowskie Księgarnie na Medal. Jest to kontynuacja rozpoczętego w roku 2016 pionierskiego projektu wsparcia przez Gminę Miejską Kraków działalności kulturalnej i artystycznej w krakowskich księgarniach.

Projekt prowadzi Fundacja Miasto Literatury we współpracy i partnerstwie z księgarniami stacjonarnymi.

KRAKOWSKIE KSIĘGARNIE NA MEDAL to projekt lokalny skierowany przede wszystkim do mieszkańców Krakowa, tak aby dać możliwość uczestnictwa jak najszerszemu ich gronu w bogatej kulturze literackiej naszego miasta. Krakowskie księgarnie to miejsca kulturalnych innowacji, spotkań z książką, wartościową literaturą i ciekawymi osobowościami. W porozumieniu z nimi, Fundacja ustaliła program ponad 130 wydarzeń kulturalnych w roku 2017 o różnorodnym charakterze, odwołujący się do różnorodnego grona odbiorców, obejmujący szeroki wachlarz dziedzin, poczynając od literatury dla dzieci i dorosłych, przez muzykę, projekty edukacyjne i artystyczne, po warsztaty i rozmowy o sztuce przekładu, „cracoviana”, po program informacyjny dla bibliotekarzy i nauczycieli.

Szczegóły i program: https://www.facebook.com/krakowskieksiegarnienamedal


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się