Książkonalia – nowa impreza literacka na Śląsku

Książkonalia – nowa impreza literacka na Śląsku

Książkonalia – nowa impreza literacka na Śląsku

Udostępnij

8 października w Katowicach odbędą się Książkonalia, czyli impreza przeznaczona dla osób promujących literaturę i czytelnictwo w internecie. Jak zapowiadają organizatorzy, podczas wydarzenia spotkają się influencerzy książkowi, blogerzy, bookstagramarzy, booktuberzy, booktokerzy, a także sami autorzy i wydawcy.

Wśród pisarzy, którzy potwierdzili swoją obecność na wydarzeniu znaleźli się m.in. Artur Urbanowicz, Tomasz Sablik, Marta Knopik i Katarzyna Tkaczyk.

Program Książkonaliów wypełnią warsztaty i spotkania, na które jednak należy zapisać się wcześniej. Rejestracja ruszy 1 września.

Podczas imprezy odbędą się warsztaty „Tajemnice Booktoka, jak zabłysnąć na książkowej stronie TikToka” i „Szlifujemy styl: praktyczne wskazówki, jak tworzyć coraz lepsze teksty, które publikujemy w internecie”, a także panele dyskusyjne: „Bookstagram: czy to nadal platforma do promowania czytelnictwa?”, "Chcę wydać książkę: jak nie dać się nabrać na nieuczciwe praktyki i doprowadzić swój projekt do końca” oraz „Współpraca z wydawnictwami oczami wydawców i blogerów”.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się TUTAJ.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się