Ogólnopolska Izba Księgarń
,  Internetowy kurs szkoleniowy dla księgarzy,

, Internetowy kurs szkoleniowy dla księgarzy,

Księgarnia przyszłości. Internetowy kurs szkoleniowy dla księgarzy

Udostępnij

 Polska Izba Książki serdecznie zaprasza do udziału  w bezpłatnym, internetowym szkoleniu o nowoczesnym  zarządzaniu księgarnią. Szkolenie, prowadzone będzie przez znawców przedmiotu i  praktyki księgarskiej: Jerzego Okuniewskiego ( zarządzanie księgarnią)  oraz Lindę Majerowicz (e-commerce i e-marketing w praktyce księgarskiej).

 

 

Cykl szkoleń obejmie dziesięć spotkań on-line (webinaria). Każde webinarium to 45 minut wykładu instruktora i 15 minut dyskusji z uczestnikami (czat).  Webinaria będą nagrywane i dostępne w dowolnym terminie do ponownego odtworzenia na stronie PIK. Szkolenie zakończy ankieta oceniająca zajęcia. Na zakończenie cyklu uczestnicy mogą także zdać test, na podstawie którego otrzymają świadectwo odbycia szkolenia PIK.  Szkolenie skupi się na rozwinięciu  następujących umiejętności: rozpoznaniu potrzeb lokalnej społeczności, rozumieniu psychologii sprzedaży, w tym motywacji do czytania, kształtowaniu przestrzeni księgarni, racjonalnej gospodarki zapasami i finansami, nowoczesnym marketingu i zastosowaniu nowych technologii w księgarskiej działalności.

Informacje na temat webinariów dostępne są na stronie Ogólnopolskiej Bazy Księgarń www.obk.pik.pl w dziale Aktualności http://obk.pik.org.pl/news/news oraz na stronie Polskiej Izby Książki www.pik.org.pl w zakładce Projekty - Fora i webinaria PIK http://www.pik.org.pl/pages/79/forum-pik. Tam również dostępne są techniczne instrukcje dla uczestników transmisji.

Wejście na webinarium - poprzez stronę PIK oraz kanał YouTube, do których linki dostarczymy w e-mailingu. O terminach oraz  szczegółach technicznych przypominać będziemy przed każdym webinarium w Aktualnościach Ogólnopolskiej Bazy Księgarń.

Kurs dofinansowany przez Instytut Książki w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Partnerstwo dla Książki”.

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się