Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki

Księgarnie Świat Książki najwyżej wśród księgarń w raporcie Daymakerindex 2017

Udostępnij

Obsługa klienta w sklepach zajmujących się handlem detalicznym na poziomie ogólnoeuropejskim została poddana ocenie i analizie przez firmę Daymaker. W tym roku badanie przeprowadzono w dziesięciu państwach: Polsce, Szwecji, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Anglii, Danii, Norwegii i we Włoszech.

Raport Daymakerindex Polska 2017 obejmuje 19 kategorii, 131 sieci i 655 zbadanych sklepów.

Z porównania wyników w ramach kategorii „Księgarnie” roku 2016 z rokiem 2017 wynika, że ogólna ocena obsługi klienta wzrosła w branży księgarskiej o 10%. Dodatkowo sieć Księgarnie Świat Książki znalazła się wśród 16 sieci, w których odnotowano największy wzrost oceny obsługi klienta w porównaniu z rokiem ubiegłym. W przypadku sieci Księgarnie Świat Książki wyniósł on aż 21%. To jedyna sieć księgarń, która znalazła się w „TOP 16 największych wzrostów”.

Projekt przeprowadzono z wykorzystaniem metody Mystery Shopping. Obserwatorzy Daymaker opisywali swoje wrażenia na arkuszu oceny w formie odpowiedzi na 12 zdefiniowanych pytań zamkniętych oraz komentarzy. Obserwatorzy nie posiadali informacji na temat liczby punktów przyznawanych za poszczególne pytania. Uzyskane wyniki w badanych sieciach sklepów były następnie przeliczane i prezentowane w skali procentowej. Zbiorcza ocena wizyt w sklepach pozwala przyznać całej sieci uśredniony wynik od 0 do 100%.

Więcej informacji i szczegółowe wyniki raportu Daymakerindex 2017 dostępne są:

http://daymakerindex.com/wyniki/wszystkie-wyniki


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się