9. Warszawskie Targi Książki 2018, wydawnictwo Jedność

9. Warszawskie Targi Książki 2018, wydawnictwo Jedność

Kurs gry w szachy! Prezenty na Dzień Dziecka! Ciotka Książkula i wiele innych atrakcji, czyli JEDNOŚĆ na Warszawskich Targach Książki

Udostępnij

Już dziś serdecznie zapraszamy na stoisko Wydawnictwa JEDNOŚĆ nr 187/V podczas Warszawskich Targów Książki na Stadionie Narodowym w dniach 17-20 maja. Zaprezentujemy premierowo wiele znakomitych nowości książkowych zwłaszcza dla dzieci, a książki będzie można nabyć w specjalnych cenach. Będą także atrakcyjne prezentów do zakupów.

Chcesz nauczyć się grać w szachy? Teraz to możliwe. Na stoisku Wydawnictwa JEDNOŚĆ zrobisz przyspieszony kurs nauki gry w szachy pod czujnym okiem mistrza. Przyjdź i przekonaj się sam!
Tylko na targach przy zakupie książki "Szachy. Mój podręcznik do nauki gry w szachy" otrzymasz prezent - kompletny zestaw do gry w szachy!

Zapraszamy na spotkania z autorami:

17 maja (czwartek) godz. 16.00–17.00
18 maja (piątek) godz. 11.00–12.00
Magda i Mirek Osip-Pokrywka – podróżnicy tworzący zespół dziennikarsko-fotograficzny, autorzy poradników turystycznych – podpisują album „Polska. Na szlakach św. Jana Pawła II”.
 
17 maja (czwartek) godz. 17.00–18.00

ks. Zbigniew Sobolewski –   dyrektor Dzieła Pomocy „Ad Gentes”, autor licznych pozycji książkowych oraz artykułów naukowych – podpisuje swoją najnowszą książkę dla dzieci "Bajki dla młodszych i starszych".

Specjalnie dla dzieci  przez cały czas trwania Targów pani Małgorzata Janina Berwid – "Ciotka Książkula", dziennikarka i animatorka kultury, będzie czytała książki dla dzieci na stoisku Wydawnictwa.


Serdecznie zapraszamy na stoisko Jedności nr 187/V!

 

Jedność dla dzieci

 

Dziki, dzikszy, najdzikszy.
Jak przeżyć poza domem

Ta książka pomoże młodym czytelnikom zmienić się w pełnych pasji odkrywców, przyrodników, wynalazców, podróżników i śmiało szukać przygód na łonie natury.
Wspiera ciekawość świata, logiczne myślenie i umiejętność kojarzenia faktów, rozwija dziecięce pasje i zainteresowania. Idealna książka na wakacje.
więcej...

 

Terminarz wyjątkowej mamy 2018/2019

Kolejna edycja terminarza na rok szkolny, który pokochały mamy! Jest inny od pozostałych na rynku; jest nie tylko kalendarzem, ale także poradnikiem, organizerem i pamiętnikiem. Stanowi duet z kalendarzem córki; ten sam wygląd zewnętrzny, zawartość dostosowana do potrzeb i wieku mamy i córki. To nowocześnie pomyślany, integrujący prezent dla dwóch pokoleń.

więcej...

 

Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2018/2019

Każda dziewczyna jest wyjątkowa, więc powinna mieć wyjątkowy kalendarz, dostosowany do jej potrzeb. Kalendarz jest poręczny i fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się w plecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok szkolny, szybko stanie się jej wiernym „przyjacielem”.

więcej...

 

Matematyka jest super!
101 faktów, o których trzeba wiedzieć

Każdy słyszał kiedyś, że matematyka jest królową nauk... i każdy też wie, że jest przedmiotem szkolnym najbardziej nielubianym przez większość dzieci. A jednak tę opinię można łatwo zmienić – właśnie dzięki tej książce. Przekonajcie się sami!

więcej...

 

Nauka jest super!
101 faktów, o których trzeba wiedzieć

Pasjonująca lektura! Przedstawiamy książkę, która pokazuje młodym czytelnikom, jak fascynujące jest to, co otacza ich na co dzień. Publikacja zawiera trzy działy poświęcone trzem dziedzinom nauki – Dzika biologia!, Wybuchowa chemia! i Piorunująca fizyka! Polecamy dzieciom w wieku 7-12 lat.

więcej...

 

Ciało ludzkie jest super!
101 faktów, o których trzeba wiedzieć

To, jak działa ludzkie ciało, niezmiennie fascynuje i starsze, i młodsze dzieci. Dlaczego musimy jeść? Skąd się bierze pot? Co się dzieje, kiedy śpimy? Jak pracuje serce? Po co na ranie robi się strup? Dlaczego dzieci są podobne do rodziców? Co powoduje, że rośniemy?
Na te pytania oraz wiele, wiele innych odpowiada ta arcyciekawa książka.

więcej...

 

Świetliki i ja

Ta urocza książeczka przygotowana została z myślą o najmłodszych czytelnikach. Jej barwne 
i wesołe ilustracje spodobają się wszystkim dzieciom.
Na jej kolorowych stronach ukryła się pełna ciepła i humoru opowiastka o grupie zwierzątek, które zgromadziły się na leśnej polanie, by opowiadać sobie rozmaite historie! Jeśli chcecie poznać ich przygody, koniecznie przeczytajcie tę książeczkę.

więcej...

 

Koty łobuziaki

Bohaterami książeczki są dwa kotki, braciszek i siostrzyczka, które wciąż psocą i płatają figle, zarazem uczą się zasad bezpieczeństwa obowiązujących w każdym domu. Dzieci wraz z nimi poznają wiele ważnych zasad, a przy okazji będą świetnie się bawić.
Poznajcie z nami kocie przygody!

więcej...

 

Lew Leoś już się nie boi

To sympatyczna rymowana historyjka. Opowiada przygody Lwa Leosia, który miał problemy z lękiem, po prostu był troszkę bojaźliwym lwem. Bał się ciemności, hałasu, pająków, a nawet innych zwierząt. Wszystkie te strachy sprawiały, że Leoś był smutny i nie cieszył się swoim lwim życiem, tak jak powinien. Na szczęście jego historia skończyła się szczęśliwie!

więcej...

 

Baletnica Amelia

To niezwykła historyjka nie tylko dla dziewczynek! Dzięki niej dzieci będą miały okazję poznać sympatyczną Amelię, której pasją jest balet. 
 

więcej...

 

Filip i jego pociąg

To sympatyczna historia… na czterech kółkach. Tak właśnie! Dzięki niej dzieci będą miały okazję poznać sympatycznego Filipa i jego pociąg. Jej barwne ilustracje spodobają się małym czytelnikom a sama historyjka sprawi, że dzieci pokochają czytanie.

więcej...

 

Mój szmaragdowy kot

Ta śliczna książka zawiera aż 490 kolorowych naklejek (w tym 50 błyszczących!), a także 40 szkiców przedstawiających sylwetki przepięknych kotów do pokolorowania i ozdobienia. Zapewnia wspaniałą, twórczą zabawę na długie godziny.
więcej...

 

Ilustrowana encyklopedia zwierząt (wyd. 2)

To prawdziwa kopalnia wiedzy i informacji! Stanowi imponujące kompendium wiedzy o zwierzętach zamieszkujących Ziemię. Napisana przystępnym, prostym językiem, przez co zaciekawia i skłania do dalszego poszerzania wiedzy a jej piękna forma graficzna dodatkowo uprzyjemnia czytanie.
więcej...

 

Ilustrowana encyklopedia dla dzieci (wyd. 2)

Książkę tę z pewnością można polecić każdemu dziecku ciekawemu świata, które chce wiedzieć więcej o tym, co je otacza, i lubi szukać odpowiedzi na pytania „dlaczego...”, „kiedy...” oraz „jak...”. Bez wątpienia nie będzie rozczarowane!
więcej...


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się