Lato z PIWem

Lato z PIWem

Lato z PIWem

Udostępnij

Nowe godziny otwarcia księgarni Państowego Insytutu Wydawniczsego. Nadeszło lato, a razem z nim najdłuższe dni w roku, dlatego wydłużyli dla Państwa godziny otwarcia  księgarni stacjonarnej przy ul. Foksal 17 w Warszawie.

Od czerwca działamy: w tygodniu od 10:00 do 19:00 oraz otwieramy się również w soboty od 10:00 do 14:00. Podczas wakacyjnych spacerów po Nowym Świecie warto skręcić w ulicę Foksal, gdzie nasi księgarze czekają na Państwa z szerokim wyborem ciekawej literatury. Przypominamy również, że w naszej stacjonarnej księgarni wszystkie książki kupią Państwo z 30% rabatem!

PIW na Imieninach Jana Kochanowskiego

Lato sprzyja piknikowaniu, a najlepsze pikniki to oczywiście pikniki literackie. W najbliższą sobotę Biblioteka Narodowa organizuje, po raz dziesiąty, Imieniny Jana Kochanowskiego. Zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie. Na stoisku nr 11, znajdą Państwo, specjalnie wyselekcjonowane na tę okazję, tytuły z naszej oferty i będą mogli Państwo spotkać naszych autorów. Harmonogram spotkań wygląda tak:

 12:00 – Adriana Szymańska

13:00 – Anna Piwkowska

13:30 – Adam Wiedemann

14:00 – Maria Jentys

15:00 – Paweł Orzeł

16:00 – Wacław Holewiński

 

Cały program można znaleźć tutaj: https://bn.org.pl/projekty/imieniny-jana-kochanowskiego/2022/program?fbclid=IwAR2LuDhuhhuIxpPZA83YyCHn-N9BGFjQPpf42BWwV64o3PI_NB71ePofiuw


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się