Mały Koneser i międzynarodowa konferencja Oko na świat

Mały Koneser i międzynarodowa konferencja Oko na świat

Mały Koneser i międzynarodowa konferencja Oko na świat

Udostępnij

Udostępniamy informację o 3. Festiwalu i targach wydawnictw dla dzieci i młodzieży Mały Koneser oraz o międzynarodowej konferencji Oko na świat.

 

Festiwal i targi wydawnictw dla dzieci i młodzieży Mały Koneser nowa przestrzeń spotkań niezależnych wydawców i czytelników. To wydarzenie, które powstało oddolnie z inicjatywy wydawnictwa Wytwórnia z poczucia, że sukces polskiej książki dla dzieci w ostatnich latach to także wizja, praca i konsekwencja konkretnych wydawczyń i wydawców, których łączy wielka odwaga w podejmowaniu decyzji wydawniczych i chęć wyznaczania nowych trendów. 

Mały Koneser jest odpowiedzią na potrzeby branży, która zamiast ze sobą konkurować podejmuje wspólne działania, a także na co raz większe zainteresowanie czytelników i czytelniczek bardziej kameralną formą bezpośredniego kontaktu z książką i ludźmi je tworzącymi.  

Specjalistów na co dzień pracujących z książką dziecięcą i młodzieżową dzień przed targami zapraszamy na międzynarodową konferencję podczas której goście z Polski, Czech, Włoch i Francji opowiedzą między innymi o akcjach proczytelniczych, które odniosły sukces, inspirujących praktykach, sprawdzonych źródłach finansowania, historiach sukcesu, najnowszych badania nad stanem czytelnictwa wśród dzieci. 

Zapraszamy do udziału bibliotekarki i bibliotekarzy, nauczycielki i nauczycieli, dziennikarzy i dziennikarki, wydawczynie i wydawców oraz promotorki i promotorów literatury dla dzieci, którym zależy na swobodnej wymianie myśli i na tym, żeby być na bieżąco z trendami we współczesnej literaturze. 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się