"Mam faceta i mam problem", nowa książka Katarzyny Miller trafia na rynek

"Mam faceta i mam problem", nowa książka Katarzyny Miller trafia na rynek

"Mam faceta i mam problem", nowa książka Katarzyny Miller trafia na rynek

Udostępnij

Poznański Dom Wydawniczy REBIS poleca Państwa uwadze nową książkę Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. "Mam faceta i mam… problem". Autorki zachęcają nas do wzięcia udziału  w "Odkrywaniu tajemnic udanego związku". Publikacja Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej trafi 30 czerwca do księgarń!

Nota o książce:

Większość kobiet marzy o udanym związku. Myślą, że największy kłopot to znalezienie właściwego partnera. Tymczasem okazuje się, że większość problemów dopiero nadejdzie… Jak skutecznie komunikować się z partnerem? A jak z jego rodziną? Jak pogodzić pragnienia i nawyki dwóch osób? W jaki sposób będąc w związku, dbać o swoją indywidualność? Czy związek to inwestycja? To tylko część spośród pytań, na które znajdziesz odpowiedzi w książce Mam faceta i mam… problem. Katarzyna Miller i Suzan Giżyńskiej w okraszonych humorem rozmowach doradzają jak postępować, by związek był szczęśliwy.

Kilka słów o autorkach:

 Katarzyna Miller ‒ najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Być parą i nie zwariować, być kobietą i nie zwariować, Chcę być kochana tak jak chcę, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty.

Suzan Giżyńska – reżyser i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek, m.in. Instrukcja obsługi faceta, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi. 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się