Mazowiecka Szkoła Opowiadaczy 2024 - nabór do projektu

Mazowiecka Szkoła Opowiadaczy 2024 - nabór do projektu

Mazowiecka Szkoła Opowiadaczy 2024 - nabór do projektu

Udostępnij

Zapraszamy w imieniu Organizatorów animatorów i animatorki kultury, osoby pracujące w instytucjach kultury i placówkach edukacyjnych, a zwłaszcza osoby pracujące z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym do zgłaszania się do kolejnej edycji Mazowieckiej Szkoły Opowiadaczy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nabór potrwa do 15 marca.
 

Spośród zgłoszeń wybierzemy maksymalnie do czterech osób, które reprezentują zespoły instytucji kultury, stowarzyszenia, bądź fundacje. Będziemy pracować aktywnie w Waszych miejscowościach, ustalimy z Wami harmonogram spotkań i zaplanujemy finał działań. Wszystkie etapy procesu warsztatowego oraz finał działania wymagają Waszego zaangażowania twórczego i merytorycznego. Pracujemy z Wami, by nabyte praktyki opowiadacze wspierały Wasze działania pedagogiczne, animacyjne i edukacyjne.

Rekrutacja do projektu prowadziona jest do 15 marca 2024 r. Udział w programie jest bezpłatny. Lista osób zakwalifikowanych do działania zostanie opublikowana na stronie projektu w dniu 18 marca 2024 r.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury, które w ramach działalności Mazowieckiego Instytutu Kultury odpowiada za przebieg Mazowieckiej Szkoły Opowiadaczy dostępne w linku:

https://www.mazowieckieobserwatorium.pl/mso-zapisy.html

 

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się