Międzynarodowe Targi Książki Historycznej

Międzynarodowe Targi Książki Historycznej

Międzynarodowe Targi Książki Historycznej odwołane

Udostępnij

Międzynarodowe Targi Książki Historycznej w Poznaniu, jakie miały się odbyć w dniach 24-28 sierpnia, został odwołane i przełożone na przyszły rok.

W komunikacie organizatorów czytamy: „W obliczu rozprzestrzeniania się pandemii Covid-19, wziąwszy pod uwagę wszystkie możliwe jej konsekwencje zdrowotne, organizacyjne i ekonomiczne, a także prognozy dotyczące postępów choroby, Zarząd Międzynarodowego Komitetu Nauk Historycznych wraz z poznańskim Komitetem Organizacyjnym doszedł do wniosku, że organizowanie XXIII Międzynarodowego Kongresu Nauk Historycznych Poznań 2020 w uprzednio wyznaczonym terminie nie byłoby rozsądne. W związku z tym ogłaszamy przełożenie Kongresu na 22-28 sierpnia 2021 roku. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem w Poznaniu w przyszłym roku”.

Komunikat podpisali: Andrea Giardia i Catherine Horel wraz z Zarządem MKNH oraz Krzysztof Makowski wraz z Komitetem Organizacyjnym.

W związku z decyzją o przełożeniu Kongresu na przyszły rok okres wczesnej rejestracji (Early Bird) został przedłużony do 31 marca 2021 roku.

Komitet Organizacyjny Kongresu poinformował, że:

1. Uiszczona już opłata rejestracyjna pozostaje oczywiście ważna również na Kongres w nowym terminie. Jeśli jednak, niestety, w Kongresie w sierpniu przyszłego roku nie będziecie Państwo mogli wziąć udziału, to możecie anulować rejestrację na ogólnych zasadach określonych w Regulaminie;

2. Program Kongresu zasadniczo pozostaje bez zmian. Jeśli jednak w ciągu tego roku ktoś z Państwa zechce zrezygnować lub zaktualizować strukturę swojego panelu, to prosimy uprzejmie o informację. Pewne przetasowania będą oczywiście możliwe. Wszystkie ważne informacje dotyczące Kongresu będą się pojawiać sukcesywnie na naszej stronie internetowej i na Facebooku.

Kontakt do organizatora Międzynarodowych Targów Książki Historycznej: dyr. Zofia Strzyż, Grupa MTP, ul. Grup MTP, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, tel. 61 8692 193, kom. 603 411 857, e-mail: zofia.strzyz@grupamtp.pl


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się