Zapowiedź REBIS-u: Carla Montero  "Ogród kobiet"

Zapowiedź REBIS-u: Carla Montero "Ogród kobiet"

Zapowiedź REBIS-u: Carla Montero "Ogród kobiet"

Udostępnij

Dom Wydawniczy REBIS poleca Państwa uwadze nowa książka autorki bestsellerowej "Szmaragdowej tablicy"! Podróż, która zmienia wszystko i daje na nowo miłość, przyjaźń i dom.

Nota o książce:

Oto rodzina Verellich. Dzielne kobiety i nieobecni mężczyźni. Gianna wychowała się w Barcelonie, na zapleczu rodzinnego sklepu z produktami włoskiej kuchni. Kiedy po śmierci ukochanej babci znajduje w jej rzeczach klucz do młyna we włoskim miasteczku oraz pamiętnik prababki, postanawia wyruszyć w podróż w poszukiwaniu własnych korzeni.

Dzięki tej podróży poznaje niezwykłą Anice, jej historię miłosną zrujnowaną wybuchem pierwszej wojny światowej i tajemnicze motywy, którymi się kierowała, na zawsze opuszczając Włochy. Ta przygoda życia pozwala Giannie odkryć na nowo samą siebie i to, co jest naprawdę najważniejsze: miłość, przyjaźń i miejsce, które nazywamy domem.

Kilka słów o autorce:

Carla Montero, hiszpańska pisarka,  jest absolwentką prawa i zarządzania w biznesie, od zawsze jednak uwielbiała pisać. Jej debiutancka powieść Wiedeńska gra otrzymała nagrodę Círculo de Lectores; Szmaragdowa Tablica została bestsellerem także w Polsce – oprócz nich REBIS opublikował również powieści Montero Złota skóra i Zimowy wiatr na twojej twarzy. Pisarzem jest też brat Carli – Luis Montero Manglano, autor wydanej przez REBIS trylogii „Poszukiwacze”.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się