Nabór do Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023

Nabór do Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023

Nabór do Nagrody Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS 2023

Udostępnij

Stowarzyszenie Wydawców Katolickich już po raz dwudziesty szósty zaprasza do zgłaszania tytułów publikacji w konkursie na Nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS.

Nagroda jest kierowana do wydawców książek katolickich bądź takich, które pozytywnie ukazują katolickie wartości. Przyznawana jest w 19 kategoriach: „seria wydawnicza”, „literacka”, „nauki kościelne”, „edytor”, „edytorstwo-album” „książka dla dzieci”, „książka dla młodzieży”, „Kościół wobec współczesności” „książka autora zagranicznego”, „historia”, „historia-Niepodległa” „duchowość”, „publicystyka religijna”, „eseistyka”, „świadectwo”, „multimedia”, „muzyka chrześcijańska – współczesna”, „muzyka chrześcijańska – klasyczna” „tłumacz”. 

Do nagrody zgłaszać można publikacje, które zostały wydane w 2022 roku. Zgłoszenia można nadsyłać na adres e-mailowy: swk@swk.pl. Regulamin nagrody jest dostępny TUTAJ, zaś formularz zgłoszeniowy – TUTAJ.

Organizatorzy zapraszają również do nadsyłania zgłoszeń do MAŁEGO FENIKSA 2023. To nagroda dla dziennikarzy oraz innych osób, które w poprzednich latach, a zwłaszcza w minionym roku, w sposób szczególny zajmowały się promowaniem książki katolickiej.

Uroczyste wręczenie FENIKSÓW nastąpi podczas gali, która odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku podczas XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie.

źródło: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się