Najbardziej emocjonalna książka Romy Ligockiej

Najbardziej emocjonalna książka Romy Ligockiej

Najbardziej emocjonalna książka Romy Ligockiej

Udostępnij

Z największa przyjemnością zapowiadamy premierę najbardziej przejmującej książki Romy Ligockiej, „Jeden dobry dzień”, do lektury której chciałabym Państwa serdecznie zaprosić. Książka będzie miała swoją prapremierę podczas Targów Książki w Krakowie, a w księgarniach pojawi się 30 października 2019 roku.

To jest tajemnica Romy Ligockiej: jej książki pisane są zawsze bardzo osobiście i emocjonalnie. Stąd ich siła i wyjątkowa więź z czytelnikami. Pisarka przygląda się światu, który ją otacza, opowiada nam swoje życie – zawsze trochę inaczej, zawsze z innej perspektywy. Refleksyjnie, dojrzale, z łagodnym poczuciem humoru.

Najnowsza książka jest może bardziej emocjonalna niż inne. Jej sercem jest bowiem opowieść autorki o tym, jak stara się pomóc bliskiej osobie w najważniejszych, pełnych bólu chwilach – w zmaganiu się z chorobą. Diagnoza brzmi: nowotwór.

Roma Ligocka postanawia towarzyszyć choremu przyjacielowi i razem z nim walczyć o każdy kolejny dzień. Dwanaście miesięcy. Szpitalne korytarze. Codzienność choroby. Chwile nadziei i momenty rozpaczy.

Jak oswoić pustkę po stracie bliskich? Jak wrócić do siebie? Skąd wziąć siłę?

Roma Ligocka nie szuka prostych odpowiedzi, ale robi wszystko, by wesprzeć czytelnika, dać nadzieję. Opowiada też o zwyczajnych spotkaniach, wzruszeniach, o miłości także. Dzieli się z nami swoim zachwytem nad urodą codzienności i głęboką radością z każdego dobrego dnia.

Najbliższe spotkania z Autorką:

27 października 2019 r., godzina 12.00 – stoisko Wydawnictwa Literackiego, Targi Książki w Krakowie (D15)

30 października 2019 r., godzina 18.00 – Międzynarodowe Centrum Kultury, wstęp wolny

Dziennikarzy zainteresowanych wywiadem z autorką, przedrukami oraz dodatkowymi materiałami, uprzejmie proszę o kontakt. Służę też wszelką pomocą w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań odnośnie tego tytułu.

 

 

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się