Najnowsza powieść z cyklu "Igrzyska śmierci" w radiowej Czwórce

Najnowsza powieść z cyklu "Igrzyska śmierci" w radiowej Czwórce

Najnowsza powieść z cyklu "Igrzyska śmierci" w radiowej Czwórce

Udostępnij

Wszystkich słuchaczy – fanów trylogii "Igrzyska śmierci" Suzanne Collins ucieszy wiadomość, że już niebawem w Czwórce premiera najnowszej powieści z tej serii – „Ballada ptaków i węży”. A już od poniedziałku 1 czerwca w klimat książki wprowadzi Anna Dereszowska, która przeczyta na antenie fragmenty poprzednich, bestsellerowych tomów.

"Ballada ptaków i węży” to nowa, czwarta powieść, która ukaże się w bestsellerowym cyklu książek dla młodzieży Suzanne Collins „Igrzyska śmierci” i stanowi prequel znanych nam z trylogii wydarzeń. Tym razem głównym bohaterem będzie osiemnastoletni Coriolanus Snow. Tuż po premierze książki, która odbędzie się 17 czerwca, fragmenty powieści przeczyta słuchaczom Anna Dereszowska. „Ballada ptaków i węży” na antenie Czwórki od 22 do 26 czerwca, od poniedziałku do piątku o godzinie 8.35.

Najnowsza powieść Suzanne Collins to wielki powrót autorki do cyklu po jedenastu latach. Ale zanim książka pojawi się na półkach księgarskich w Polsce, Czwórka wprowadzi słuchaczy w klimat lektury i przypomni czym zachwycała nas główna bohaterka trylogiiIgrzyska śmierci”, szesnastoletnia Katniss Everdeen. Fragmenty audiobooków: „Igrzyska śmierci”, „W pierścieniu ognia” i „Kosogłos” w interpertacji Anny Dereszowskiej już od 1 czerwca w audycjach Pierwsze słyszę oraz Najlepszy Dzień Tygodnia o godzinie 8.35.

Seria książek „Igrzyska śmierci” Suzanne Collins doczekała się ekranizacji w czterech częściach, stając się hitem kinowym z Jennifer Lawrence w roli głównej. Prawa do ekranizacji najnowszej powieści również zostały zakupione zanim jeszcze książka ukazała się na rynku księgarskim. Wiadomo już, że za kamerą stanie Francis Lawrence, odpowiedzialny za trzy z czterech ostatnich ekranizacji. Nad scenariuszem pracuje Suzanne Collins wraz z laureatem Oscara Michaelem Arndtem.

è         Trylogia „Igrzyska śmierci” Suzanne Collins – emisja od 1 do 19 czerwca (od poniedziałku do piątku) o godzinie 8.35.

è         „Ballada ptaków i węży” Suzanne Collins – emisja od 22 do 26 czerwca (od poniedziałku do piątku) o godzinie 8.35.

Czwórki można słuchać w Internecie, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się