Wydawnictwo Jedność
najpierw mnie pocałuj, okładka

Najpierw mnie pocałuj, okładka

„Najpierw mnie pocałuj” w nowej odsłonie

Udostępnij

Już 17 lipca do księgarń trafi „Najpierw mnie pocałuj" Lottie Moggach z nową, serialową okładką. Serial na podstawie książki można oglądać już na Netflixie. To niepokojący thriller psychologiczny o dwóch kobietach, które poznają się za pośrednictwem elitarnego serwisu internetowego.  Adrian, założyciel i guru serwisu ma dla nich nietypową propozycję... Leila jest przeraźliwie samotna i tylko w sieci czuje się pewnie, Tess natomiast ma ekscytujące życie, ale chciałaby się z nim rozstać, boi się tylko, że zrani zbyt wielu ludzi… Adrian namawia więc Leilę, by prowadziła życie internetowe Tess, tak, by jej odejście pozostało niezauważone. Jednak czy to możliwe? I jakie intencje tak naprawdę ma Adrian?

Kto czai się po drugiej stronie ekranu? Niepokojący thriller psychologiczny...

Nota o książce:
Leila czuje, że jej życie nareszcie nabrało barw, kiedy zostaje użytkownikiem elitarnego serwisu internetowego – tutaj dyskutuje się na poważne tematy i tu są ludzie, którzy liczą się z jej zdaniem. Mało tego, założyciel serwisu, charyzmatyczny i nieprzeciętnie inteligentny Adrian, ma dla niej wyjątkowo odpowiedzialną misję – jest oto pewna kobieta, Tess, która od dawna pragnie rozstać się z życiem, ale nie chce sprawić bólu rodzinie i znajomym. Pomysł jest więc taki, że Leila wcieli się w nią na Facebooku i Gmailu, dzięki czemu otoczenie Tess będzie wierzyć, że ona wciąż żyje, tyle że gdzieś po drugiej stronie globu…

Znakomita, wielopłaszczyznowa, podszyta ogromnymi emocjami powieść – rasowy thriller psychologiczny i jednocześnie rzecz o tym, jak często okłamujemy siebie i innych, z niskich i wysokich pobudek.

O autorce:
Lottie Moggach przez piętnaście lat była dziennikarką piszącą m.in. dla „Timesa”, „Financial Timesa”, „Elle”, i „GQ”. „Najpierw mnie pocałuj” jest jej powieściowym debiutem. Wszystko wskazuje na to, że Lottie odziedziczyła pisarski talent po matce – Deborah – autorce takich bestsellerów, jak choćby „Tulipanowa gorączka” i „Hotel Marigold”.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się