Ogólnopolska Izba Księgarń
wydawnictwo Jedność, Kielce

wydawnictwo Jedność, Kielce

Wyjątkowe kalendarze na nowy rok szkolny 2018/2019 od Jedności

Udostępnij

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą wyjątkowych terminarzy wydawnictwa Jedność na cały rok szkolny, które mamy nadzieję, że przypadną do gustu nie tylko wyjątkowej mamie czy wyjątkowej dziewczynie, ale przede wszystkim całej rodzinie.

Zarządzanie czasem rodziny w roku szkolnym to duże wyzwanie! Dlatego polecamy szczególnej uwadze nasze  planer rodzinny, który powinien znaleźć się w każdym domu.


Jedność dla domu

 

Terminarz wyjątkowej mamy 2018/2019

Kolejna edycja terminarza na rok szkolny, który pokochały mamy! Jest inny od pozostałych na rynku; jest nie tylko kalendarzem, ale także poradnikiem, organizerem i pamiętnikiem. Stanowi duet z kalendarzem córki; ten sam wygląd zewnętrzny, zawartość dostosowana do potrzeb i wieku mamy i córki. To nowocześnie pomyślany, integrujący prezent dla dwóch pokoleń.
więcej...

 

Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2018/2019

Każda dziewczyna jest wyjątkowa, więc powinna mieć wyjątkowy kalendarz, dostosowany do jej potrzeb. Kalendarz jest poręczny i fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się w plecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok szkolny, szybko stanie się jej wiernym „przyjacielem”.
więcej...

 

Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019

Zarządzanie rodziną to duże wyzwanie, dlatego w każdym domu powinien znaleźć się wyjątkowy planer, który pozwoli na zapisanie najważniejszych wydarzeń w poszczególnych miesiącach: wizyt u lekarza, urodzin bliskich, wyjazdów i wielu innych istotnych spraw. Wszystkim miesiącom w roku w planerze przyświeca inne hasło przewodnie. Do planera dodaliśmy naklejki, by w łatwy sposób móc motywować dzieci do dobrego zachowania.

więcej...

 


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się