Bestsellery EMPIK-u,

Bestsellery EMPIK-u,

Nela Mała Reporterka z trzema nominacjami do nagrody Bestsellerów Empiku!

Udostępnij

Znamy już największe hity 2017 roku. Wśród najczęściej wybieranych przez Polaków książek znalazły się aż trzy tytuły autorstwa Neli Małej Reporterki.

Nela, która w poprzednich latach otrzymała statuetki Bestseller Empiku za książki „Nela i Tajemnice Świata” (2015) oraz „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany” (2016) została ponownie nominowana do prestiżowej nagrody. Tym razem, aż trzy jej książki znalazły się w gronie najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku i pretendują do Bestsellera Empiku w kategorii literatura dla dzieci.

„Nela i skarby Karaibów”, „Nela i Tajemnice Oceanów”  oraz „Nela i polarne zwierzęta” znalazły się w elitarnym gronie tych, którzy w 2017 roku potrafili podbić serca największej liczby odbiorców w naszym kraju, bo do grona pretendentów trafiają wyłącznie ulubione książki, płyty, filmy i gry Polaków.  

 Bestsellery Empiku  to wyjątkowy plebiscyt. Zwyciężają w nim tytuły wybierane przez cały rok przez miłośników kultury w salonach w całej Polsce oraz w sklepie internetowym empik.com. Każdy zakup książki, płyty, filmu czy gry to jeden głos.  W 2017 roku swoje głosy oddało w ten sposób ponad 30 milionów miłośników książek, muzyki, filmów i gier multimedialnych. Bestsellery Empiku są znakomitym miernikiem upodobań Polaków i wskazują najnowsze trendy w dziedzinie kultury oraz rozrywki na naszym rynku.

 Zwycięzców plebiscytu poznamy już 6 lutego 2018 podczas Gali wręczenia nagród Bestsellerów.

 

Nela to prawdopodobnie najmłodsza reporterka świata, która podróżuje od piątego roku życia po różnych kontynentach nagrywając i opisując swoje przygody.  Kocha przyrodę i wyprawy. Jej idolem jest Steve Irvin, którego śladem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i  marzenia. Zdobyła nagrodę Bestsellera Empiku: za rok 2015 (za książkę Nela i tajemnice świata; jednocześnie była pierwszą osobą w tak młodym wieku, która uzyskała to wyróżnienie) i za rok 2016 (w kategorii „Literatura dla dzieci”, za książkę Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany). Decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z 2016 jej książka pt. Nela na kole podbiegunowym w 2017 została włączona do kanonu lektur w polskich szkołach jako lektura uzupełniająca w VIII klasie szkoły podstawowej.

Książki Neli Małej Reporterki to bogata kopalnia wiedzy – uczą, rozwijają wyobraźnię i pokazują, jak ważne w życiu są marzenia i dążenie do ich realizacji. Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda Publishing Polska ukazało się  dziewięć książek Neli: „10 Niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata”, „Nela na tropie przygód”, „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”, „Nela na kole podbiegunowym”, „Nela i Skarby Karaibów”, „Nela i Tajemnice oceanów”, oraz „Nela i polarne zwierzęta”.

Wszystkie książki Neli cieszą się niesamowitą popularnością. Na jej spotkania autorskie przychodzi rekordowa ilość osób, w 2017 roku frekwencja sięgała nieraz ponad dziesięć tysięcy czytelników.


Uroczystość będzie transmitowana na żywo na antenie telewizji TVN 6 lutego o 20.15, a wyjątkowa relacja z zza kulis i czerwonego dywanu będzie dostępna również na żywo na  stronie http://www.empik.com/bestselleryempiku  od godziny 19.30.


Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się