Niech żyje papier! 4!

Niech żyje papier! 4!

Niech żyje papier! 4!

Udostępnij

Już po raz czwarty redakcja magazynu „Zwykłe Życie" organizuje wydarzenie skierowane do miłośników papieru. To święto dla zainteresowanych drukiem, papierowym designem i nowymi technologiami.

Na targach pojawią się najbardziej kreatywni spośród producentów artykułów papierniczych i piśmienniczych, grafików czy wystawców branżowych. To również całe 2 dni wypełnione wydarzeniami towarzyszącymi: warsztatami, dyskusjami, rozmowami z ekspertami w tej dziedzinie.
 
 


Dla kogo organizujemy to dwudniowe święto papieru? Dla osób, które kochają papier pod każdą postacią – prasy, książek, notesów, grafik, plakatów. Również dla tych, którzy na co dzień w duchu eko nie wahają się sięgać po nowe technologie.

Poprzednie edycje Niech Żyje Papier! stworzyły silną kilkutysięczną grupę papierowych maniaków, którą chcemy kolejny raz powiększyć.

Zapraszamy na panele dyskusyjne. O przyszłości reportażu będziemy rozmawiać z gośćmi zaproszonymi przez magazyn Non Fiction, którego premiera odbędzie się właśnie u nas! Spotkamy się z ekipą z galerii LETO, która obchodzi swoje dziesiąte urodziny. Porozmawiamy także o młodej polskiej ilustracji, pretekstem będzie premiera kilku książek.

Kolejny raz organizujemy darmowe warsztaty. Zaprosiliśmy sprawdzonych, uwielbianych przez naszą publiczność prowadzących: dziewczyny z Hekla Studio: Paulina Oknińska i Monika Proniewska poprowadzą warsztat z kolażu, Oficyna Peryferie - z riso, a Magdalena Rukasz, czyli Dobrze się składa przeprowadzi Was przez sztukę składania lamp origami. Szykujemy też nowości i niespodzianki, o których będziemy informować na bieżąco tutaj.

Kontakt dla mediów:
Marta Mach
marta@zwyklezycie.pl

Kontakt dla wystawców:
Mateusz Bzówka
mateusz@zwyklezycie.pl

Komentarze

Komentując naszą treść zgadzasz się z postanowieniami naszego regulaminu.
captcha

Poinformuj Redakcję

Jeżeli w Twojej okolicy wydarzyło się coś ciekawego, o czym powinniśmy poinformować czytelników, napisz do nas.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy nikomu, potrzebujemy ich jedynie do weryfikacji podanej informacji. Możemy do Ciebie zadzwonić, lub napisać Ci e-maila, aby np. zapytać o konkretne szczegóły Twojej informacji.

Twoje Imię, nazwisko, e-mail jako przesyłającego informację opublikujemy wyłacznie za Twoją zgodą.

Zaloguj się


Zarejestruj się

Rejestrując się lub logując się do Portalu Księgarskiego wyrżasz zgodę na postanowienia naszego regulaminu.

Zarejestruj się

Wyloguj się